Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пізнавальна й цікава екскурсія для школярів

Пізнавальна й цікава екскурсія для школярів

Пізнавальна й цікава екскурсія для школярів

У рамках шкільного місячника екологічного виховання «Доля Землі у людини в руках» до державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» завітали учні 3-8 класів Васьковецького НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок». Головний лісничий підприємства В.П.Зайчук провів школярам екскурсію розсадником і теплицею. Зокрема, в декоративному розсаднику лісівник розповів юним гостям про особливості вирощування декоративних та лісоутворюючих порід, ознайомив із асортиментом декоративного посадкового матеріалу та породами, що використовуються для відновлення лісових насаджень нашого регіону.

У ході екологічного уроку учні дізналися про агроекологічні особливості декоративних видів хвойних та листяних порід, які найбільше користуються попитом серед покупців. Для потреб лісовідновлення на базі розсадника щороку висівається насіння дуба червоного та дуба звичайного. На жаль, школярі не змогли побачити вирощені сіянці дуба, бо напередодні посадматеріал викопали та передали лісництвам для створення нових лісів. Проте діти побачили новостворені посіви дуба та дізналися про особливості створення лісових насаджень з вищезгаданих порід та їх видові ознаки.

Щоб детально ознайомити школярів із процесом розмноження декоративного матеріалу, школярів запросили в теплицю. Тут головний лісівник підприємства розповів, що основним методом розмноження декоративних рослин є живцювання, оскільки при насіннєвому розмноженні не передаються основні видові декоративні ознаки. Також детально ознайомив з агротехнічними особливостями живцювання декоративних рослин. Діти побачили вже вкорінені живці, які будуть висадженні на дорощування у декоративний розсадник. Крім того учнів ознайомили із особливостями насіннєвого розмноження модрини та створення лісових насаджень з інтродукованого виду.

По закінченню екскурсії В.П.Зайчук подарував школі науково-популярне видання «Ліси Хмельниччини», щоб учні могли детальніше ознайомитися із історією лісового господарства та діяльністю лісових підприємств області.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.