Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підведено підсумки конкурсу «Кращий державний службовець»

Підведено підсумки конкурсу «Кращий державний службовець»

Підведено підсумки конкурсу «Кращий державний службовець»

Відповідно до рішення Організаційного комітету з проведення у 2017 році в Ізяславському районі І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовецьпереможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу»Кращий державний службовець" визначено у номінації «Кращий керівник» – ШУЛЯКОВУ Віту Михайлівну, у номінації «Кращий спеціаліст» – БАСКО Ольгу Миколаївну.

21 квітняголова оргкомітету, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко вручив переможцям та учасникам конкурсу дипломи та пам'ятні подарунки.

Відповіднодо пункту 8 Положення про систему підготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564 участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» зараховується, як підвищення кваліфікації державних службовців. Відповідно до Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», державним службовцям, які успішно пройшли 3 етапи Конкурсу, участьу І турі Конкурсу зарахованаяк підвищення кваліфікації.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.