Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підтримка без кордонів

Підтримка без кордонів

У нелегкий для України час найціннішим та найбільшим людським даром є вміння творити добро, підтримувати, допомогати. Коли серце відкривається на співчуття, добро та милосердя, то кордони зникають не тільки між людьми, а й між країнами. Небайдужі люди з Польщі, Німеччини, Італії, Сполучених Штатів Америкидолучилися до священної справи – допомоги ближньому у найнеобхіднішому.

Громадяни Польщі: Кшиштоф Свєнтоянські, Януш і Себастьян Цвинар, Дорота Тулєй-Шуляр, США: Майкл і Кармен Мейлонс з Бостона, Ніколь Шерост з Массачусетс – ці люди від щирого серця зібрали та безкоштовно доставили до Ізяславської міської територіальної громади найнеобхідніші речі для дітей із сімей, які втікають від війни та опинились у складних життєвих обставинах. Навколо себе благодійників об’єднав депутат Ізяславської міської ради Валентин Паньковський — завдяки йому та його дружній команді було дбайливо розсортовано та підібрано найнеобхідніші для дітей речі — засоби гігієни, продукти харчування, солодощі, іграшки, канцелярські товари, одяг тощо відповідно до віку та потреб дітей.

Близько 230 сімей (630 дітей) вимушених переселенців, сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та сімей опікунів та піклувальників отримали адресну допомогу у вигляді іменних подарунків.

Від імені внутрішньо переміщених сімей, які перебувають на території Ізяславської територіальної громади, дякуємо за надану благодійну допомогу, турботу та участь.

За матеріалами КУ «Центр надання соціальних послуг»

Ізяславської міської рад

214
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.