Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підтримай Україну - прийди у вишиванці! АКЦІЯ «Прийди на свято у вишиванці!»

Підтримай Україну - прийди у вишиванці!  АКЦІЯ «Прийди на свято у вишиванці!»

Підтримай Україну — прийди у вишиванці!

АКЦІЯ «Прийди на свято у вишиванці!»

Шановні жителі та гості Ізяславського району!

Запрошуємо всіх вас продовжити, бо багато хто із вас це і так робив, нашу чудову традицію – прийти на заходи із відзначення Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України у вишиванці.

Мета події – одягти громадян України у вишиванки. Куди б ви не ішли, в якій установі ви не працювали б — вдягніть вишиту сорочку!!!

Чому?

  1. 1. Це красиво.
  2. 2. Це сприяє популяризації національного одягу.
  3. 3. Це сприяє пробудженню патріотичних почуттів в оточуючих.
  4. 4. Цим ти наголошуєш на святкуванні і значимості для себе Дня незалежності України.

Вишиванку, як символ Української держави, потрібно носити не лише на свято, а й днем раніше прийти до офісів, на робочі місця у національному вбранні. Головна мета — підняти настрій та нагадати про власне походження. Вишиванка — це символ України і саме Україна є однією з небагатьох країн світу, яка зберегла свій національний одяг, який можна абсолютно гармонійно комбінувати з сучасним вбранням.

Якщо у вас поки немає власної вишиванки, то вітаються використання в елементах одягу національні символи: блакитно-жовті стрічки, значки, наліпки тощо…

Також закликаємо всіх в 25-ю річницю незалежності України – підтримати вишиванкову ініціативу і одягти вишиванки. Вишиванковий флешмоб сприятиме зростанню патріотизму серед українців. Це ми всі разом продемонстрували у травні в День вишиванки.

Адже саме традиції об'єднують особистостей у суспільство, а не у простий натовп.

Вишиванка — це національна святиня, символ здоров'я і краси, щасливої долі та родинної пам'яті, любові й вірності. Вона символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь, зв'язок, що не переривається віками.

38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.