Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підписано угоду про співпрацю між містом Ізяслав та містом Остроленка (Республіка Польща)

Підписано угоду про співпрацю між містом Ізяслав та містом Остроленка (Республіка Польща)

Підписано угоду про співпрацю між містом Ізяслав

та містом Остроленка (Республіка Польща)(ФОТО)

Офіційна делегація міста Ізяслав на чолі із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук побувала в місті Остроленка (Республіка Польща). Перебування ізяславчан в місті Остроленка припало на День міста, який відзначався 20 травня.

У ході візиту Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та президент міста Остроленка Януш Коттовскі підписали угоду про співпрацю між містами Ізяславом та Остроленка. Підписання зазначеної угоди відбулося під час офіційного прийому в уряді міста Остроленка. На прийомі крім Валентини Корнійчук були присутні: голова польської громади міста Ізяслав Валентин Паньковський, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, представники депутатського корпусу Ізяславської міської ради, настоятель костелу святого Йосипа (м.Ізяслав) о.Едуард Пюро, колектив зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв із своїм керівником Зоряною Куземою та інші члени делегації.

Під час зустрічі членів делегації міста Ізяслав привітав президент міста Остроленка Януш Коттовскі. Він ознайомив ізяславчан з історією та сьогоденням міста Остроленка. Усі переглянули фільм, що розповідає про традиції, культуру і економіку міста Остроленка та регіону.

На згадку про зустріч і з надією на подальший інтенсивний розвиток співпраці між містами Ізяслав та Остроленка Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук вручила президентуміста Остроленка Янушу Коттовскі картину, на якій зображено пам'ятний знак в місті Ізяслав, присвячений 5 кавалерійському полку уланів Заславських. Пам'ятний знак було відкрито 10 липня 2016 року за ініціативою Асоціації друзів 5-го полку уланів Заславських і польської громади Ізяслава.

Під час перебування в містіОстроленка учасники зразкового ансамблю народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв зустрілись із своїми однолітками із ансамблю пісні і танцю «Kurpie». Також юні ізяславчани в рамках Дня міста Остроленка зранку виступили у місцевому будинку для громадян похилого віку, а ввечері представили свою творчу майстерність на головній сцені міста на міському стадіоні у великому святковому концерті перед жителями міста.

Довідка: місто Остроленка розташоване в Республіці Польща на річці Нарев, що входить до Мазовецького воєводства. Займає площу 29,0 квадратних кілометрів. Населення53 758 чоловік(на 2006 рік).

В.Кучерук за матеріалами Ізяславської міської ради

та сайту міста Остроленка (Республіка Польща)

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.