Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підготовки до відзначення в 2016 році в Ізяславському районі Дня захисника України

Підготовки до відзначення в 2016 році  в Ізяславському районі Дня захисника України

Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в 2016 році

в Ізяславському районі Дня захисника України

4 жовтня відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у 2016 році в районі Дня захисника України, котре провів заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Володимир Борисович повідомив, що прийнято розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в районі у 2016 році Дня захисника України». Він зупинився на конкретних діях щодо реалізації районного плану заходів із відзначення в районі Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови.

У ході засідання було визначено формати проведення у жовтні 2016 року низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії під час проведення урочистостей та тематичних заходів, які відбудуться 13-14 жовтня 2016 року в районі.

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко наголосив, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні і цьогоріч в рамках заходів потрібно гідно вшанувати учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, ветеранів війни, членів сімей загиблих воїнів, борців за незалежність України усіх поколінь.

Нагадаємо, що День захисника України — державне свято, котре відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас із Днем Українського козацтва.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.