Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підготовка до проведення фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності

Підготовка до проведення фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності

У районі розпочалась підготовка до проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності України

У цьому році відзначається 25-та річниця незалежності України.

Задля того, щоб відзначення ювілейної дати відбулось на гідному рівні, нещодавно під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Левченка відбулась нарада працівниківІзяславського районного будинку культури, сільських будинків культури, сільських клубів, районної та сільських бібліотечних закладів.

У своєму виступі Володимир Левченко зазначив, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ, спрямований на відзначення 25-ї річниці проголошення незалежності України та засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність Української Держави.

У свою чергу райдержадміністрацією, з метою забезпечення високого рівня відзначення знаменної дати та належної організації святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності, буде затверджено районний план заходів. І сьогоднішнє зібрання проводиться з метою обговорення проекту плану відповідних заходів 25-ї річниці незалежності України на місцевому рівні.

Учасникам зібрання було наголошено на тому, що заходи будуть реалізовуватися протягом ювілейного року, тому доречним було б спланувати роботу закладів відповідним чином.

Володимир Борисович наголосив на тому, що цей День Незалежності України ми повинні відсвяткувати під знаком єднання і незламності українського народу та на високому рівні.

На червень поточного року заплановано проведення творчого звіту колективів художньої самодіяльності Ізяславського району в рамках обласного фестивалю народного мистецтва, приуроченого 25-й річниці незалежності України. З метою якісноїпідготовки до його проведення протягом квітня-травнябудуть проведені зональнітворчі звіти сільських закладів культури та виставки декоративно-ужиткового мистецтва майстрів району: 15 квітня на базі Плужненського сільського будинку культури (Улянівський, Хотенський, Кам'янський, Великорадогощанський, Шекеринецький, Дертківськийсільські клуби, Плужненський, М'якотівський, Кунівський сільські будинки культури); 22 квітня на базі Радошівського сільського будинку культури (Михлянський, Радошівський, Сошенський, Борисівський сільські будинки культури, Мокрецький, Білотинський, Кунівський, Лютарський, Путринецький сільські клуби); 12 травня на базі Михнівського сільського будинку культури (Михнівський, Білогородський, Двірецький, Мислятинський сільські будинки культури, Закружецький, Покощівський, Поліський, Завадинецький, Більчинськийсільські клуби); 19 травня на базі Сахновецького сільського будинку культури (Ліщанський, Христівський, Тернавський, Великопузирківський сільські будинки культури, Кропивнівський, Сохужинецький, Свиридівський сільські клуби); 26 травня на базі Клубівського сільського будинку культури (Клубівський, Васьковецький, Щурівчицький, Топорівський, Теліжинецький, Ріпківський, Тишевичівський, Білівський сільські будинки культури, Підлісецький, Зубарівський, Припутнівський сільські клуби).

Фестиваль проводиться з метою демонстрації основних досягнень в галузі культури і мистецтва за роки незалежності країни та сприяння розвитку і популяризації національних культурних традицій українців та інших національностей, що проживають на території Хмельниччини. Він сприятиме зближенню, взаємному збагаченню, спадковості та безперервності традицій між поколіннями.

У ході фестивалю також проводиться конкурс на кращий витвір образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Виріб буде представлено на обласномузвіті і який презентуватиме район, він має відображати характерні особливості історичного розвитку, географічного розташування, місцеві традиції.

Закриття фестивалю відбудеться в обласному центрі в рамках урочистостей з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

247
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.