Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Підбито підсумки роботи територіальної підсистеми цивільного захисту за 2015 рік та визначено основн

Підбито підсумки роботи територіальної підсистеми цивільного захисту за 2015 рік та визначено основн

5 лютого у гарнізонному клубі ГУ ДСНС у Хмельницькій області відбулось підбиття підсумків роботи у сфері цивільного захисту в 2015 році та визначення основних завдань на 2016 рік. Участь у заході взяли заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Петро Коротинський, заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, начальник ГУ ДСНС області Едуард Братко, начальник управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації Євген Данилюк, а також керівний склад цивільного захисту міст та районів області, начальники обласних спеціалізованих служб цивільного захисту, керівний склад ГУДСНС у Хмельницькій області та управління з питань цивільного захисту населення обласної державної адміністрації.

Розпочав захід Володимир Кальніченко, який відмітив постійну готовність до практичних дій спеціалізованих служб цивільного захисту. Завдяки налагодженій системній профілактичній та попереджувальній роботі, протягом останніх 5-ти років спостерігається тенденція до зменшення кількості надзвичайних ситуацій, загиблих і постраждалих у них. Крім того, Володимир Ілліч визначив пріоритетні завдання на 2016 рік.

Перший заступник начальника ГУДСНС Дмитро Бондар у своїй доповіді зауважив, що протягом року підрозділи оперативно-рятувальної служби здійснили понад 23 тис. виїздів, з яких близько 10 тисяч — за сигналом «ТРИВОГА». Завдяки професійним та злагодженим діям рятувальників за різних обставин врятовано 96 чоловік, 897 будівель та споруд, 71 одиницю автотракторної техніки, попереджено втрати державного і приватного майна на суму понад 30 млн. грн. Крім того, минулого року суттєво оновлено матеріально-технічну базу гарнізону.

У рамках адмінреформи з децентралізації влади за ініціативи ГУДСНС на Хмельниччині одним із перших в державі запроваджено розробку проектів інвестиційних програм в частині створення підрозділів місцевої пожежної охорони на території новостворених об'єднаних територіальних громад.

Заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України Петро Коротинський відзначив високий рівень готовності територіальної підсистеми цивільного захисту і злагоджену роботу обласної державної адміністрації та ГУ ДСНС.

У своїх виступах керівники спеціалізованих служб цивільного захисту мали змогу окреслити досягнення та перспективи розвитку.

Продовжив захід начальник Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Едуард Братко, який нагородив нагрудними знаками «За відвагу в надзвичайній ситуації» п'ятьох вогнеборців, які ліквідовували масштабну пожежу лісу поблизу села Хотень Другий Ізяславського району, що виникла 2 вересня. Серед нагороджених двоє вогнеборців 13 ДПРЧ Головного управління ДСУ з НС в Хмельницькій області старший лейтенант служби цивільного захисту Денис Мельничук та прапорщик служби цивільного захисту Володимир Кирилюк.

Також від Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації почесні грамоти, подяки та цінні подарунки отримали рятувальники, працівники спеціалізованих служб цивільного захисту та районних державних адміністрацій. Серед нагороджених: голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков та головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Юрій Савлук.Сьогодні, (08 лютого) очільнику району було врученого зазначену відзнаку у присутності трудового колективу.

Крім того, рятувальники Хмельниччини отримали від ДСНС 30 комплектів сучасного захисного одягу.

Сьогодні кожен громадянин України знає, що Служба порятунку «101» виконує роботу не лише з гасіння пожеж. Мешканці сіл, райцентрів, міст телефонують до Служби порятунку у разі практично будь-якої надзвичайної ситуації чи події і сподіваються на допомогу. Тому перед підрозділами ДСНС стоїть нелегке завдання й надалі оперативно реагувати на людське горе.

За матеріалами Головного управління

ДСУ з НС в Хмельницькій області

240
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.