Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Першими від коронавірусу в обласному центрі вакцинують майже чотири сотні медиків

Першими від коронавірусу в обласному центрі вакцинують майже чотири сотні медиків

Очікують, що вакцинація розпочнеться вже найближчими днями.

23 лютого, до України прибула перша партія вакцини від коронавірусу Covishield. У Хмельниччині, очікують, що вакцинація розпочнеться вже найближчими днями. Про це під час брифінгу в Хмельницькій міській раді повідомив заступник міського голови Роман Примуш.

«Наші бригади уже готові до проведення вакцинації, — зазначив Роман Борисович. – Наразі створено 4 таких бригади. Вони пройшли спеціальне навчання і готові розпочати щеплення».

Загалом в Хмельницькій громаді на першому етапі з вакцинації планують охопити щепленням 377 медиків, які працюють в «ковідних» закладах та бригадах. На другому — ще 3425 медиків, які підлягають вакцинації. Третина з них (991 медик), за словами Романа Борисовича, уже перехворіли коронавірусом і мають антитіла. Тож їх вакцинація буде відбуватися з урахуванням того, коли вони перенесли хворобу.

Також заступник міського голови зазначає, що на першому етапі обладнаних пунктів для щеплення в місті не буде.

«Щеплюватимуть медиків мобільні бригади, які виїжджатимуть безпосередньо в заклади, — зазначає Роман Примуш. — Уже на наступних етапах, коли щеплення набуватимуть масового характеру, в кожній амбулаторії будуть створені спеціальні пункти для вакцинації».

Він також зазначив, що не всі медики наразі стовідсотково готові вакцинуватися. В першу чергу це пов’язано з тривалою відсутністю інформації щодо вакцини, якою щеплюватимуть.

Сайт "Є"

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.