Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Першими гаснуть зорі, що палають яскравіше всіх…

Першими гаснуть зорі, що палають яскравіше всіх…

Першими гаснуть зорі, щопалаютьяскравішевсіх…

6 лютого минає друга річниця з дня трагічної загибелі Миколи Микитюка — нашого випускника, захисника України. Кажуть, першими гаснуть ті зорі, що палають ясніше всіх. Наш герой погас, залишивши в горі Україну й батьківський поріг. А героям — у вічність дорога. Так вже вийшло, Колю, пробач. Згадувати боляче, забути неможливо. Ми у вічному боргу перед загиблими захисниками свободи і незалежності нашої держави.

2 лютого 2017 року в навчальному закладі була проведена виховна година – екскурсія вшанування пам'яті М. П. Микитюка «Життя – мов спалах». Наші екскурсоводи Тукало Юлія та Омелянчук Анна розповіли учням і вчителям про коротке життя юного героя. На екскурсії були присутні учні 5-А класу (кл. керівник – Герасимчук Н.Р.), 5-Б класу (кл. керівник– Кудрей С.О.), 10-А класу (кл. керівник – Ящук Т.В.), 10-Б класу (кл. керівник –Заріцька Л.С.).

На знак глибокої вдячності відвазі, силі духу і стійкості М.Микитюка та громадян, які віддали своє життя під час АТО на Сході України, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№5 ім.О.П.Онищука, гімназія» проводить конкурс учнівськихтворчих робіт «Герої не вмирають».

Пам'ять про Миколу Микитюка, який ціною власного життя боронив рідну землю, житиме в наших серцях вічно. Світла пам'ять і слава Герою!

Керівник музею Л.Заріцька

123
RSS
Гость
17:59
Завжди будемо пам'ятати…
Гость
18:00
Памятаем та внукам розповімо, щоб памятали.
Гость
18:04
ВІЧНА ТОБІ СЛАВА!!!
Гость
18:48
Вічна пам'ять друже!!!
Гость
21:28
ВІЧНА СЛАВА І ПАМ, ЯТЬ ГЕРОЮ!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.