Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перших призовників Ізяславщини направили набувати військових навиків

Перших призовників Ізяславщини направили набувати військових навиків

На Ізяславщині триває осіння призовна компанія. Осінній призов на строкову службу стартував 01 жовтня і триватиме до кінця грудня. На строкову службу призивають юнаків у віці від 20 до 27 років, придатних до проходження служби, які не мають причин для відстрочки.

07 жовтня на території Ізяславського районного військового комісаріату була проведена перша відправка молодого поповнення на строкову військову службу.

Із тривогою і гордістю проводжали рідні та близькі перших призовників до лав Збройних сил України. З тривогою, адже молоді люди, у цей складний для України час, йдуть з рідних домівок на півтора роки у військові частини, де їх чекає вишкіл, навчання військовій справі, оволодіння навиками поводження зі зброєю та змужніння. А з гордістю, тому що для більшості призовників строкова служба в Українській Армії — це свідомий вибір та патріотичне бажання захищати свою державу, свої сім'ї та український народ.

І хоч військовослужбовці строкової служби участі в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях брати не будуть, все ж рідні хвилюються за них та висловлюють надію, що умови в сучасній армії наближаються до європейських.

На першу урочисту відправку чергового осіннього призову прибув голова призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. Посадовець із напутніми словами звернувся до юнаків: «Без сумніву, почесний обов'язок кожного громадянина України – служити на благо Батьківщини. Військова служба – це школа мужності та стійкості, гартування волі та характеру». Також Павло Павлович побажав майбутнім солдатам незламної волі у подоланні труднощів військової служби, чесно виконувати почесний обов'язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук у своєму виступі підкреслив необхідність в існування професійної, добре озброєної та патріотичної армії захисників. Адже кілька років тому Україна опинилася на межі знищення державності, і завдяки відданості та самопожертві захисників — військових та добровольців, нам вдалося зберегти Незалежність, відродити та зміцнити армію.

Також військовий комісар зазначив, що обов'язок кожного чоловіка – захист своєї землі, сім'ї, держави! А Присяга на вірність народу України – непорушна клятва, це не просто прочитаний перед строєм текст. Присягу потрібно усвідомити та викарбувати в серці на все життя.

Із впевненістю зазначив Сергій Царук, що всі, хто сьогодні стоїть у цьому строю, сміливі, відповідальні люди, гідні нащадки бойової слави старших поколінь, здатні дотриматись та відродити кращі традиції нашого народу. Батьки призовників можуть пишатися – їхні діти зробили правильний вибір: пройти школу справжніх чоловіків.

Крім того військовий комісар повідомив призовникам про те, як саме відбуватиметься їхня служба, скільки часу вона триватиме та де переважно проходитиме. Призовники з вищою освітою служитимуть рік, решта – півтора року. Строковики не будуть залучатись до участі у виконанні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі із стримання збройної агресії Росії в Донецькій та Луганській областях. Військова служба сьогоднішніх призовників розпочнеться з навчальних центрів Збройних сил, де вони здобудуть первинні навики та знання, а пізніше продовжать службу відповідно до отриманої військової спеціальності в інших військових частинах.

За бажанням хлопці мають право після 11 місяців строкової служби підписати контракт із Збройними силами України на проходження служби і продовжити військову кар'єру. Для вибору фаху та місця подальшого проходження контрактної служби пропонується широкий спектр військових спеціальностей в різних родах військ. Беручи до уваги характер та особливості проходження служби у ЗСУ військовослужбовцям надається окремий, специфічний статус.

Зокрема військовий комісар зазначив, що служба в армії за контрактом – це можливість отримати гідну заробітну плату, виплату одноразової грошової допомоги при укладенні контракту, безкоштовну вищу освіту, також для військовослужбовців передбачено повноцінне речове та продовольче забезпечення, безоплатне медичне обслуговування тощо.

Також військовий комісаріат нагадав, що якщо призовнику за будь-яких обставин не дійшла повістка і він не має права на відстрочку, необхідно самостійно прибути до військового комісаріату за місцем перебування на військового обліку для проходження призовної комісії.

Питання призову, надання відстрочки приймається районною призовною комісією та регулюється Законом України «Про військовий обов'язок та військову службу».

Неотримання повістки (з будь-яких причин) не є підставою для ігнорування призову. Невиконання військового обов'язку тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Військовий комісар побажав призовникам із гідністю упоратись із покладеним на них завданням, опанувати військову спеціальність і бути гідними захисниками України, а також вручив призовникам їх перший військовий документ – військовий квиток.

Кожній матері дуже важко відпускати своїх дітей, але вони розуміють, що військові навички нині потрібні кожному чоловікові в умовах агресії сусідньої держави Росії. Військова служба – це нове випробовування у житті їхніх синів.

За матеріалами Ізяславського районного військового комісаріату

106
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.