Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Першочергове завдання виконавчої влади – провести ремонтні роботи автодоріг у районі у найкоротші те

Першочергове завдання виконавчої влади – провести ремонтні роботи автодоріг у районі у найкоротші те

18 березня голова райдержадміністрації Борис Яцков провів робочу нараду за участю керівництва Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, ДП «Хмельницький облавтодор», сектору житлового-комунального господарства, управління фінансів та інших окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. Крім того участь у нараді взяв перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Предметом обговорення стала організація ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування Ізяславщини.

Відкриваючи засідання, очільник райдержадміністрації зазначив, щовсі ми знаємо, у якому стані знаходяться деякі місцеві дороги загального значення в Ізяславському районі. Тому наше першочергове завдання – провести ремонтні роботи автодоріг у районі у найкоротші терміни. Протягом останніх років суттєво погіршилась та перейшла критичний рівень ситуація з фінансуванням дорожньої галузі, що унеможливлює забезпечення належного стану дорожнього господарства. На 2016 рік в бюджеті держави передбачено лише 27% від мінімальної потреби галузі. Саме тому в районі прийнята та діє Програма розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значенняна 2015-2017 роки, якою передбачено співфінансування робіт по ремонтах доріг загального користування з бюджетів сільських рад.Ми маємо докласти чимало зусиль для раціонального використання наявних ресурсів, виділених з районного бюджету у співфінансуванні із сільськими радами Ізяславщини, — підкреслив посадовець.

Оперативність вирішення цієї проблеми у першу чергу забезпечить безпеку руху на дорогах та попередження виникнення аварійних ситуацій, окрім того дасть можливість зняти соціальну напругу, пов'язану з цим питанням.

Під час наради присутніми узгоджено низку підготовчих робіт, які потрібно виконати перед початком ремонту доріг, а також етапи проведення ремонтних робіт. Крім того, було визначено примірний алгоритм співпраці із Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор».

Перший етап ремонтних робіт розпочнеться з 1 квітня поточного року у напрямку Білівської, Ріпківської та Тишевицької сільських рад.

По закінченню зустрічі головою райдержадміністрації дано керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації конкретні доручення по виконанню поставлених завдань.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

259
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.