Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перші сходи майбутнього лісу

Перші сходи майбутнього лісу

Цього року навесні лісівники ДП «Ізяславське лісове господарство», у розсаднику, на полі дорощування висіяли насіння для вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою на 517000 посадкових місць. Майбутній ліс уже дає перші сходи.

Молоді сіянці потребують постійного догляду та турботи. Лісівники роблять усе можливе, щоб допомогти крихітним деревцям прижитися. Після перших сходів розпочинається процес догляду: в першу чергу протягом перших двох тижнів до скидання «шапочки» сходи охороняють від пошкодження птахами, проводиться полив через систему зрошення, прополювання рослини, підживлення мікроелементами та стимуляторами росту для зміцнення кореневої системи, проводиться обприскування сіянців від шкідників та кореневих гнилей. «Якщо якісно і вчасно будуть виконані запроектовані заходи з догляду за сіянцями, то отримаємо стандартний садивний матеріал для створення нових лісів. Доглянутий, гарний розсадник – це запорука здорового садивного матеріалу, а в майбутньому запорука високопродуктивного лісу» — повідомила майстер лісу розсадника Любов Кирилюк.

Таким чином, у найближчий час, підприємство повністю забезпечить свої потреби у високоякісному посадковому матеріалі та буде мати змогу продавати сіянці іншим підприємствам галузі.

За матеріалами ДП «Ізяславське лісове господарство

354
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.