Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перші призовники осені 2016 рокуІзяславщини відправились у війська

Перші призовники осені 2016 рокуІзяславщини відправились у війська

Перші призовники осені 2016 рокуІзяславщини відправились у війська

Відповідно до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Указу Президента України від 29.03.2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» розпочався осінній призов на строкову військову службу.

3 жовтня відбулася перша відправка 2 юнаків з Ізяславського району до лав Збройних Сил України. Проводжати призовників прийшли їхні рідні та близькі, а також представники органів влади та громадськості, зокрема, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук, т.в.о.Ізяславського районного військового комісара Юрій Мізерний, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук. Вони звернулися до строковиків з напутніми словами, побажали міцного здоров'я, витримки, сили духу та незламності.

Юрій Мізерний наголосив, що строковики не будуть направлятися в зону проведення АТО. Вони проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, після цього будуть розподілені у військові частини бойового забезпечення.

Благословив майбутніх захисників України на щасливе проходження військової служби митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук, який побажав Божої допомоги у благородній справі служіння своєму народові. Отець Володимир вручив юнакам молитовники.

За законодавством на службу призивають юнаків віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію, але на добровільній основі. Уже зараз ЗСУ активно проводять приписну компанію у військкоматах: молодим людям надсилають повістки з проханням з'явиться до військкомату для «уточнення даних».

Солдати служать в армії 18 місяців, молоді люди з вищою освітою – 12 місяців. Цього року Верховна Рада змінила правила призову на службу в армію. Так, з лютого поточного року Президент своїм указом може сам визначати терміни призову на строкову службу, що дозволить «адекватно реагувати на військово-політичні виклики».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

112
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.