Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перші «пакунки малюка» вручено молодим сім’ям Ізяславщини

Перші «пакунки малюка» вручено молодим сім’ям Ізяславщини

«Пакунки малюка», вже надійшли і на Ізяславщину, до пологового відділення Ізяславської районної лікарні.21 вересня молоді батьки Марина та Михайло Васильняк із села Клубівка, які саме у цей день виписувалися, отримали такий пакунок.

З вересня цього року українським урядом уперше запроваджено такий вид допомоги для новонароджених – «пакунок малюка». До нього входять найнеобхідніші речі для немовляти, а також друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям. Коробку з-під речей можна буде використати як люльку для малюка. Соромитися цього не треба. Така практика поширена в європейських країнах. Орієнтовна вартість одного бебі-боксу – 5 тисяч гривень. При цьому це зовсім не вплине на суму виплати при народженні дитини, а буде додатковою допомогою.

«Дуже якісна продукція. Це прекрасна допомога на перші дні для мами, яка повертається додому, коли майже ще нічого не придбано, а тут все повністю укомплектовано від памперсів до ножиць. Сьогодні, такий подарунок високої вартості, гарно упакований стане в нагоді новонародженій дитині», – розповіла старша сестра медична пологового відділення Наталія Бабійчук.

«Це для нас було несподіванкою, але приємною. Нам повідомили, що нас будуть виписувати, а до всього ще й отримаємо такий подарунок. Дуже потрібна річ – підгузки, бо після народження їх потрібно щодня та ще багато. Є чимало речей для мами, необхідний одяг для дитинки. Якістю дуже задоволені», – поділилася молода мама Марина Васильняк.

До речі молода родина Васильняк однієюіз перших скористалась сімейною палатою пологового відділення Ізяславської центральної районної лікарні.

Персонал закладу, вручаючи батькам новонародженої Каміли «пакунок малюка», побажав молодому подружжю виховати свою маленьку донечку щасливою та на радість усій родині.

Пакунки малюка будуть продовжувати надходити і надалі їх видаватимуть батькам, у яких народилися дітки з 1 вересня 2018 року.


За матеріалами Ізяславської центральної лікарні

129
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.