Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перше у 2020 році засідання колегії районної державної адміністрації: що обговоррювали?

Перше у 2020 році засідання колегії районної державної адміністрації: що обговоррювали?

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів сьогодні, 30 січня, перше у цьому році засідання колегії районної державної адміністрації.

У ході засідання було розглянуто питання про підсумки роботи по окремих галузях за минулий рік.

Із першим питанням порядку денного виступила начальник архівного відділу районної державної адміністрації Надія Остапова. Виступаюча коротко проаналізувала організацію діловодства та забезпечення збереження документів в закладах освіти району, а також оцінила ситуацію щодо забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства в закладах освіти району задовільною.

Керівникам закладів освіти зроблено зауваження щодо складання протоколів засідання експертної комісії, ведення документів тимчасового зберігання (вхідна/вихідна документація, журнали реєстрації вхідної/вихідної документації) та оформлення справ.

Архівним відділом та відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації протягом проведення огляду на краще забезпечення збереженості документів НАФ та стану діловодства в закладах освіти району буде здійснюватися контроль за дотриманням вимог чинного законодавства.

Наступне питання стосувалося стану розроблення містобудівної документації. Завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації Сергій Франков зазначив, що планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.

Відсутність сучасної містобудівної документації призводить до хаотичної забудови населених пунктів, неефективного використання територій, стримує реалізацію інвестиційних проектів.

у 2018 році виготовлено топографо-геодезичну карту масштабу 1:25000 для Схеми планування території району на суму 199,678 тис. грн. (кошти районного бюджету). На сьогоднішній день, для виконання проектних робіт з розроблення Схеми планування території Ізяславського району необхідно 1060,88 тис. грн.

Нагальною необхідністю для розвитку району також є розроблення (оновлення) генеральних планів населених пунктів. Наявні генеральні плани населених пунктів розроблялися з 1965 по 1995 роки і на даний час втратили актуальність та не відповідають сучасним вимогам економічного, соціального та культурного розвитку. Відсутність генеральних планів гальмує економічний та інвестиційний розвиток району та населених пунктів.

Станом на 01 січня 2020 року виготовлено топографо-геодезичну зйомку територій 60 населених пунктів району (59 сіл та м. Ізяслав).

Роботи з оновлення містобудівної документації не розпочато такими сільськими радами: Двірецькою, Завадинецькою, М'якотівською, Поліською, Сошненською.

Виготовлено історико-архітектурний опорний план м.Ізяслав, який погоджений в Мінрегіонбуді України та затверджений в Міністерстві культури України і переданий Ізяславській міській раді та буде затверджений разом із генеральним планом м. Ізяслав.

Станом на 01 січня 2020 року виготовлені та затверджені відповідно до вимог чинного законодавства генеральні плани 20 сільських населених пунктів (с. Михнів, с. Тишевичі, с. Зубарі, с. Нечаївка — у 2015 році, с. Топори та с. Топірчики — 2016 році, с. Христівка, с. Сморшки, с. Борисів, с. Білево, с. Припутні, с. Сахнівці, с. Влашанівка, с. Кропивна – 2017 році, с. Білотин, с. Комини, с. Півнева Гора – у 2018 році, с.Клубівка, с.Васьківці, с.Ревуха – у 2019 році).

На даний час завершуються роботи із виготовлення генпланів сіл: Тернавка, Сохужинці, Великі Пузирки, Мала Медведівка, Тарасівка, Щурівці, Підлісці, Ліщани, Бейзими, Григорівка, Даньківці, Шевченка, Чепці які в подальшому будуть направлені на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Станом на 01 січня 2020 року сектором видано 39 будівельних паспортів забудови земельних ділянок, 16 містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, 79 висновків до проектів із землеустрою, 9 довідок відповідності місцю розташування об'єктів будівництва будівельним нормам.

Протягом 2019 року укладено 1 договір щодо пайової участі замовників будівництва та сплачено кошти в сумі 2,8 тис. грн. до місцевого бюджету.

Підсумовуючи питання, Сергій Іванович відзначив позитивну роботу Клубівської сільської ради щодо забезпечення розроблення містобудівної документації у 2019 році.

Також члени колегії розглянули стан організації роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації у 2019 році, про що доповіла начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації Тамара Камінська. Підсумовуючи порушене питання, виступаюча зазначила, що згідно статті 1 Закону України «Про звернення громадян» забезпечено всебічний, кваліфікований, об'єктивний розгляд звернень громадян у визначені діючим законодавством терміни, не допускаючи надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей заявникам.

У цілому, районною державною адміністрацією і надалі буде проводитись робота щодо забезпечення належного розгляду звернень громадян, посилення відповідальності посадових осіб та керівників структурних підрозділів за вирішення питань, порушених у зверненнях, приділення особливої уваги при розгляді звернень пільгових категорій населення та найменш його соціально-захищених верств.

За підсумками розгляду питань будуть прийняті відповідні рішення.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.