Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перша апаратна нарада з новим керівництвом: важливі питання життєзабезпечення району

Перша апаратна нарада з новим керівництвом: важливі питання життєзабезпечення району

02 березня голова Ізяславської районної державної адміністрації Іван Федорчук за участі голови Ізяславської районної ради Сергія Шлегеля провів свою першу апаратну нараду із керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, районних служб, силових структур, державних установ та організацій із нагальних питань економічного, соціального та культурного розвитку, забезпечення консолідації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в районі.

Під час робочого засідання були розглянуті важливі питання життєзабезпечення району. Особливу увагу було звернуто на протидію незаконної заготівлі деревини та ширшому впровадженню її електронного обліку.

Крім того Іван Борисович звернув увагу головних розпорядників коштів на дотриманні чинного законодавства під час проведення тендерних процедур та під час укладання відповідних угод. Кожен постачальник, надавач тих чи інших послуг повинен розуміти, що за неякісно надані послуги він буде нести штрафні санкції, і це повинно бути прописано в угодах.

У ході наради було звернуто увагу присутніх на організацію роботи із наведення та дотримання санітарного стану на прилеглих та закріплених територіях в ході проведення акції «За чисте довкілля».

Також Іван Федорчукознайомився із проблемними питаннями розвитку району та надав конкретні доручення щодо шляхів їх вирішення.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.