Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перевірили стан гідротехнічних споруд для спуску льодоходу

Перевірили стан гідротехнічних споруд для спуску льодоходу

Перевірили стан гідротехнічних споруд для спуску льодоходу

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2017 році напередодні настання сезону весняної повені та льодоходу проводиться огляд стану найбільш важливих об'єктів: русел річок, гідротехнічних споруд, меліоративних систем.

Так, 17 лютого з метою недопущення надзвичайної ситуації під час проходження льодоходу робочою групою з фахівців районного сектору ГУ ДСУ з надзвичайних ситуацій та представників сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районноїдержавної адміністрації було оглянуто стан центрального моста міста Ізяслав, котрий знаходиться в зоні впливу шкідливої дії паводка, льодоходу та повені.

Особлива увага зверталась на рівень води в річці Горинь, над якою зведено мостову споруду. Учасниками обстежено мостові опори, здійснено замір товщини льодового покрову.

Також під час перевірки робоча група визначила найбільш небезпечні місця утворення льодових заторів, встановила рівень небезпеки та обговорила заходи щодо попередження і запобігання пошкоджень й руйнувань об'єктів інфраструктури під час сходження криги та паводку на річці Горинь.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

70
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.