Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перевірка райдержадміністрації у сфері пожежної та техногенної безпеки

Перевірка райдержадміністрації у сфері пожежної та техногенної безпеки

Проведено планову перевірку райдержадміністрації на предмет дотримання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки

Щороку працівники Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області здійснюють перевірки установ, організацій та підприємств різних форм власності з метою дотримання усіх вимог та правил пожежної і техногенної безпеки у закладах району.

Не винятком є і райдержадміністрація. 9 грудня представником Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області спільно із першим заступником голови райдержадміністрації Павлом Ковальчуком та завідувачем сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Анатолієм Радкевичем проведено планову перевірку державної установи на предмет дотримання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

Особлива увага під час перевірки зверталась на первинні засоби пожежогасіння, наявність планів та шляхи евакуації, тощо.

У ході перевірки було встановлено, що загалом заклад дотримується вимог та правил пожежної і техногенної безпеки. Як Павло Павлович зауважив «Безпека понад усе».

По завершенню огляду закладу, посадовець спільно із представником рятувальної служби обговорили шляхи покращення рівня пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту установи, провів інструктаж працівникам райдержадміністрації щодо дотримання правил пожежної безпеки на робочому місці.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.