Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Перевірено стан готовності мобільних бригад району

​Перевірено стан готовності мобільних бригад району

Відповідно до доручення заступника міністра охорони здоров'я, головного санітарного лікаряВіктора Ляшко при Ізяславській центральній районній лікарні та Ізяславському центру ПМСД були створені мобільні бригади для забору біоматеріалів для проведення аналізів. Вони складаються із водія і медичних працівників.

Мобільні бригади будуть приїздити до хворих з підозрою на коронавірусза викликом сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги, а також медичних працівників для забору зразків для проведення досліджень у вірусологічній лабораторії.

На виконання розпорядження№29 від 27 квітня 2020 року керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов`язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, 28 квітня за особистої участі керівника робіт, заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука та працівників Ізяславського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено перевірку відповідності комплектування 2-х мобільних бригад району медичними виробами та обладнанням, визначених розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов`язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, від 26 березня 2020 року №2.

Під час перевірки медичним працівникам було вказано на заборону прийому зразків біологічного матеріалу, що направляються для дослідження на тестування методом ПЛР, які доставляються до вірусологічної лабораторії із порушенням правил забору та транспортування.

Районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.