Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Перемога Kalush Orchestra на Євробаченні 2022: які фейки вигадала російська пропаганда про їх успіх

Перемога Kalush Orchestra на Євробаченні 2022: які фейки вигадала російська пропаганда про їх успіх

Кремлівська пропаганда активізувалась на фоні перемоги України у Євробаченні-2022.

Російська пропаганда за допомогою фейків намагається зменшити значення перемоги українського гурту Kalush Orchestra на пісенному конкурсі “Євробачення-2022”.

Так, пропагандистський ресурс “РИА Новости” опублікував текст під заголовком, що “Британців обурила перемога України. В тексті є декілька фейкових та маніпулятивних меседжів.


Так, під британцями пропагандисти розуміють декількох коментаторів на сайті Daily Mail. При чому, один з коментарів, залишений під ніком Ukrpatriot. Якось взагалі не схоже на британців.

Також є маніпуляцією фраза, що “багато хто визнав результати голосування прогнозованими”, що це ніби принижує перемогу України. Але варто зазначити, що дійсно у букмекерів група Kalush Orchestra була фаворитом Євробачення з великим відривом.

Крім того, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав Україну з перемогою в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2022, фінал якого пройшов у Турині (Італія).

“Вітання з перемогою у музичному конкурсі. Це очевидне свідчення не лише вашого таланту, а й непохитної підтримки вашої боротьби за свободу», — написав Джонсон у соцмережах.

Ще один пропагандиський ресурс “Царьград” вийшов з заголовком “Лондон вирішив забрати у Києва перемогу на Євробаченні-2022”.

В тексті йдеться про те, що нібито у Великобританії, чий представник зайняв друге місце у конкурсі “Євробачення”, розраховують провести конкурс наступного року.

При цьому пропагандисти посилаються на публікацію.видання The Guardian. Але в тексті британських журналістів мова йде про те, що організаторам потрібно обережно відноситися до організації конкурсу в Києві.

Пропагандисти ж написали, що The Guardian наполягає, що “за рік український кризис не вирішиться і Києву буде не до конкурсів”.

Крім того, на самому початку тексту пропагандисти пишуть, що “Лондону не подобається перемога Києва”. А це вже взагалі відвертий фейк.

Тут варто відзначити, що Президент України Володимир Зеленський у своємі вітанні перемоги українського гурту підкреслив, що конкурс наступного року відбудеться саме в нашій країні.

Вцілому в мережі росіян дуже бісить перемога Україні і є образливі пости від російських чиновників.

Є і дурнуваті фейки про те, що нібито “українські нацисти на Євробаченні 2022 року показали нацистську зигу”. Варто відзначити, що потрібно відрізняти підняті після виступу руки догори від забороненого знаку і те, що за подібні знаки в Європі дискваліфікують.

Нагадаємо, що саме російського гонщика Артема Севрюгіна нещодавно дискваліфікували за знак вітання нацистів, який він продемонстрував з подіуму.

Тож подібні вітання, як і фашисти, нині використовують росіяни.

Нагадаємо, що відразу після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, Європейський мовний союз (EBU) повідомив, що пісенний конкурс "Євробачення"-2022 пройде без російських артистів.

Як писав раніше “Сайт Є”, «Kalush Orchestra» переміг у пісенному конкурсі та привернув увагу світової спільноти до війни в Україні. «Я прошу кожного з вас, будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть «Азовсталі» прямо зараз!», — саме ці слова пролунали з вуст соліста гурту «Kalush Orchestra» Олега Псюка зі сцени в італійському Турині, де 14 травня пройшов фінал конкурсу «Євробачення-2022». А згодом після цих слів та виступів виконавців із інших країн, оголосили результати конкурсу. «Kalush Orchestra» отримав від журі 192 бали, а від глядачів — 439 балів. У підсумку представник України набрав 631 бал та став переможцем!

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.