Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Передплата 2022 стартувала!

​Передплата 2022 стартувала!

Із 7 вересня в усіх відділеннях поштового зв’язку Укрпошти розпочато передплатну кампанію на 2022 рік.

Передплата проводиться за тарифами, затвердженими наказом Міністерства інфраструктури України від 10.06.2021 року та відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів».

Терміни проведення передплатної кампанії:

oна видання загальнодержавної сфери розповсюдження – до 16 грудня 2021 р;

oна місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами;

oна зарубіжні видання – до 3 грудня 2021 р.

Сервіс «Онлайн передплата» – економія до 25%

Для зручності клієнтів на сайті Укрпошти працює сервіс «Онлайн передплата». Тариф на приймання передплати онлайн залишається на рівні 2021 р. Передплатити можна будь-які загальнодержавні, місцеві або зарубіжні видання.

Серед всіх передплатників, які оформлять передплату через цей сервіс розігруватиметься подарунки – побутова техніка від Укрпошти.

Нагадуємо, що до 30 вересня 2021 р., в Укрпошті триває акція «Дочасна передплата» на обрані видання – якщо клієнт бажає оформити передплату за пільговою ціною від видавця. Перелік цих видань можна переглянути, обравши розділ «Спеціальні пропозиції» на сервісі «Онлайн передплата». Приємним бонусом для передплатників буде не лише пільгова ціна на видання, а й знижена вартість приймання передплати від Укрпошти – у середньому до 25%.

Акція для передплатників«Я люблю передплату»

Тривалість: 7 вересня 2021 р. – 25 грудня 2021 р.

Усі клієнти, які оформлять передплату на термін від шести та більше місяців на видання вартістю від 100 та більше грн зможуть взяти участь в акції. Двоє переможців, які за час проведення акції передплатять максимальну кількість примірників видань на одну особу з найбільшою сумою вартості видань, терміном не менше ніж на 6 місяців, через сервіс «Онлайн передплата» на сайті Укрпошти або у поштовому відділенні /через листоношу, отримають суперподарунки.«СУПЕРпередплатниконлайн» отримає пилосос акумуляторний, а «СУПЕРпередплатникофлайн» отримає пральну машину «SAMSUNG».

Для участі у розіграші суперподарунків необхідно:

для категорії «СУПЕРпередплатникофлайн»:

1.Передплатити у поштовому відділенні або через листоношу від двох та більше видань вартістю від 100 грн та більше на термін від 6 місяців.

2.Надіслати на e-mail: Viddil_Peredplaty@ukrposhta.com або поштову адресу – 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22 відділ передплати ЦАУ копії або (фото):

oквитанцій,

oабонементів ф. П-1,

oзазначити номер контактного телефону.

для «СУПЕРпередплатникаонлайн»:

1.Оформити передплату через сервіс «Онлайн передплата» на сайті АТ «Укрпошта» у розділі «Передплатити» двох та більше видань вартістю від 100 грн та більше на термін від 6 місяців.

2.Надіслати на e-mail: km@ukrposhta.com або поштову адресу – 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, відділ каталогів ЦАУ копії або (фото):

oквитанцій,

oабонементів ф.П-1,

oзазначити номер контактного телефону.

Тож передплатіть улюблене видання й отримайте шанс виграти суперподарунок! Зробіть подарунок своїм рідним та близьким, передплативши цікаві та корисні видання!

АТ «Укрпошта»

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.