Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Передано естафету «Слава визволителям України» представникам міста Старокостянтинів та району

Передано естафету «Слава визволителям України» представникам міста Старокостянтинів та району

9 березня делегація Ізяславського району, до якої увійшли завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй та актив районної ради ветеранів, взяла участь у святкових заходах, присвячених 75-річчю з дня визволення міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району від нацистських загарбників.

Перша зустріч делегацій для прийому-передачі естафети пам'яті «Слава визволителям України» відбулась у селі Пеньки, де пройшов мітинг за участю мешканців села.

Зустрічали делегацію Ізяславського району заступник голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, актив Старокостянтинівської райміської організації ветеранів, Пеньківський сільський голова Віктор Загорський, жителі Пеньківської сільської ради.

Звертаючись до присутніх, Людмила Гнаюк наголосила, що проведення Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України» має велике значення для увічнення пам'яті про ветеранів-учасників Другої світової війни та для патріотичного виховання молодого покоління. Від імені представників Ізяславщини учасників заходу привітала член президії Ізяславської районної ветеранської організації Тетяна Горулько.

З нагоди ювілею визволення села Пеньки від нацистських загарбників та прийняття естафети працівники Пеньківського сільського будинку культури підготували невеликий патріотичний концерт. Присутні вшанували загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам'ятника загиблим воїнам-односельчанам.

Далі святкові представники Ізяславщини рушили до міста Старокостянтинів, де їх та ветеранський актив міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району прийняв Старокостянтинівський міський голова Микола Мельничук. На згадку про зустріч Микола Степанович вручив всім книгу Дмитра Ліщука «Старокостянтинівський край у вирі Другої світової війни 1939-1945 рр.», презентація якої відбулась 5 березня у приміщенні Старокостянтинівського міського будинку культури.

Після зустрічі учасники зустрічі вирушили Меморіалу Слави міста Старокостянтинів, де спільно із Старокостянтинівським міським головою Миколою Мельничуком, заступником голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Людмилою Гнатюк, головою Старокостянтинівської районної ради Михайлом Яснюком взяли участь у мітингу з нагоди 75-річчя визволення міста Старокостянтинів та Старокостянтинівського району від нацистських загарбників.

Під час мітингу головою Ізяславської районної ради Організації ветеранів України Лідією Загоруй урочисто було передано представникам Старокостянтинівщини символи Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України».

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації
61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.