Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Педагоги-організатори підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили плани на новий

Педагоги-організатори підвели підсумки роботи за минулий навчальний рік та окреслили плани на новий

На базі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» 6 вересня відбувся семінар педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Методист будинку творчості Лариса Хмиз підвела підсумки роботи постійно діючого семінару педагогів-організаторів за 2016/2017 навчальний рік. Було визначено те, чого вдалося досягти за цей час у питанні здійснення інформаційного та методичного супроводу організації роботи педагогів-організаторів, роботи районної ради лідерів учнівського самоврядування, що провели на належному рівні і про те, над чим потрібно іще працювати.

Лариса Хмиз окремо зупинилась на матеріалах парламентських слухань про становище молоді України на тему «Цілісні орієнтири сучасної української молоді». Учасники семінару опрацювали інформаційно-методичний лист Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання щодо організації виховної роботи у 2017/2018 навчальному році.

Також на семінарі були підведені підсумки організації та проведення у закладах освіти району шкільних та районного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Новими формати та методами організації виховної роботи в закладах освіти із колегами поділились педагоги-організатори, які нещодавно проходили курсову підготовку на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Під час семінару його учасники в групах опрацювали теоретичні та практичні аспекти організації інформаційно-просвітницької роботи в закладах освіти щодо збереження здоров'я серед учнівської молоді.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.