Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День центру зайнятості

День центру зайнятості

6 листопада – День працівника соціальної сфери

Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук взяв участь у Дні центру зайнятості

У переддень відзначення професійного свята – День працівника соціальної сфери, з метою презентації інноваційних напрямів діяльності в сфері надання соціальних послуг Ізяславським районним центром зайнятості 3 листопада було проведено День центру зайнятості. В рамках його проведення відбулась зустріч колективу центру із першим заступником голови Ізяславської районної державної адміністрації Павлом Ковальчуком та соціальними партнерами.
Захід розпочала директор центру Марія Літвінчук. Вона поінформувала присутніх, що на етапі змін і реформувань, які відбуваються в країні, і в службі зайнятості зокрема, на перші позиції виходять методи і технології в наданні соціальних послуг роботодавцям і безробітним, що дозволяють з мінімальними затратами і максимальною економією часу і матеріальних ресурсів інформувати роботодавців про шукачів роботи, шляхи підвищення кваліфікації безробітних, використовуючи сучасні медійні та Інтернет-ресурси.
Заступник директора Ольга Архипюк провела презентацію системної роботи центру зайнятості щодо надання якісних послуг населенню з використанням функціонально-просторових секторів центру зайнятості: інформаційного, сприяння зайнятості та взаємодії з роботодавцями.
В ході Дня центру зайнятості Павло Ковальчук поспілкувався не лише із працівниками закладу а й з громадянами. Які перебувають на його обліку. Зокрема посадовець цікавився питанням якості наданих працівниками районного центру зайнятості, рівнем фаховості його працівників.
Присутніх було ознайомлено з рядом сучасних інформаційних технологій, як відеорезюме, сайти пощуку роботи, тощо, які використовують в пошуку роботи клієнти служби зайнятості. Зокрема увазі гостей було запропоновано новий український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів PROMETHEUS. Його реалізація здійснюється на онлайн-платформі у співпраці з викладачами кращих вищих навчальних закладів України. Мета даного проекту – зробити доступним для всіх, хто бажає, отримання нових знань та компетенцій з найактуальніших тем (бізнес, IT-технології, вибір професії, іноземні мови, право, психологія тощо). В ході розмови із працівниками центру зайнятості та його соціальними партнерами Павло Ковальчук наголосив: «Змішана освіта сьогодні включає в себе як онлайн так і офлайн компоненти. Сьогодні завдання суспільства спонукати людей, в першу чергу молодь, виробити у собі бажання до постійного самонавчання та саморозвитку. За даними останніх досліджень, сьогодні у світі лише 10 відсотків людей вміють вчитися самостійно. Отримані нові знання та навики допоможуть створити особі додаткові преференції під час пошуку роботи.». Ті, хто здобули нові знання під час проходження навчання на онлайн платформах, матимуть преференції на ринку праці під час пошуку роботи.
За результатами зустрічі були напрацьовані певні напрями використання знань і можливостей спеціалістів центру зайнятості цього сегменту діяльності в інформуванні ряду структур державного управління і представників місцевого самоврядування.

ФОТОЗВІТ

В.Кучерук за матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.