Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пасхальне послання Дорогі браття і сестри!

Пасхальне послання  Дорогі браття і сестри!

Пасхальне послання

Дорогі браття і сестри!

Христос воскрес!

Ці святі слова наповнюють наші серця радістю і надією. Сьогодні весь православний світ святкує Воскресіння Христове як запоруку вічного життя кожної людини, перемогу правди і світла над темними силами смерті й пекла. Сьогодні радість Воскресіння Христового святкує весь видимий і невидимий світ. «Христос воскрес!» — співають ангели на небі. «Воістину воскрес!» — відповідають християни на землі. Скільки важливих, радісних і втішних істин вміщається у цих словах. Воскресіння Христове є найсвітлішим, найрадіснішим і найвеличнішим святом: «Свято із свят і торжество із торжеств»- так співає Церква.

Надія на Бога, на Його любов, на Боже милосердя, на вічне життя дає нам благодатну силу перемагати всі труднощі і страждання, які є постійними супутниками кожної людини. У Христа Спасителя була Голгофа, але після неї прийшло Воскресіння. У нас теж є свої голгофи, буде і воскресіння, якщо ми будемо наслідувати Христа. Сьогодні Україна переживає свою голгофу. Нам треба вірити і любити, боротися і працювати, відстоювати національні інтереси й іти назустріч одне одному, а над усе треба набратися терпіння, і тоді настане й воскресіння нашої неньки України. Воскресіння Христове є перемогою добра над злом. Тож помолімося у ці пасхальні дні, щоб зло, яке у вигляді ворога прийшло на нашу землю було подолано, настав довгоочікуваний мир і наші захисники повернулися до своїх домівок.

В ці радісні пасхальні дні сердечно вітаю вас, дорогі браття і сестри, з святом Пасхи Христової і молитовно бажаю, щоб воскреслий Христос зміцнив наші душевні й тілесні сили і дарував усім нам благодатну допомогу перенести всі випробування, які випали на нашу долю. Нехай ніщо не потьмарює в нас духовної радості. Будемо благати воскреслого Христа, щоб Він послав Україні духовне оновлення, дарував людям Своїм силу і благословив усіх нас миром, бо Йому належить слава, честь і поклоніння на віки віків. Амінь.

Воістину Христос воскрес!

Благочинний церков Ізяславського району

УПЦ Київського патріархату

Митр. протоієрей Володимир Ковальчук

8
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.