Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Парк динозаврів у Хмельницькому: дата відкриття та графік роботи

Парк динозаврів у Хмельницькому: дата відкриття та графік роботи

Роботизовані фігури запрацюють у хмельницькому дендропарку.

Вже за кілька днів у Хмельницькому розпочне працювати парк динозаврів. «Динопарк» відчине свої двері цієї суботи, 25 вересня. Як повідомляють на сторінці проєкту, з 10-ої години гостей зустрічатимуть більше двадцяти рептилій-велетнів. Експонати гарчать, дихають, кліпають, рухаються і можуть покатати на спині.

Роботизовані динозаври розташували у дендропарку «Поділля». Крім гігантських фігур, на території організують й інші розваги: розваг: археологічні розкопки, фотозони, батути, пізнавальні інформаційні стенди.

«Динопарк» працюватиме щодня з 10:00 до 21:00.

Вартість квитків для дорослих та дітей від 12 років складає 120 гривень, дитячий квиток (від 3 до 12 років) – 100 гривень. Дітям до 3 років вхід безкоштовний.

Також діятиме система пільг. Безкоштовний вхід для: дітей-сиріт; дітей з інвалідністю та супроводжувача; учасників АТО; дітей загиблих учасників АТО; діток-іменинників. Для багатодітних сімей знижка на дитячі квитки — 50%. (Пільги діють за наявності підтверджуючих документів).

Додамо, також нещодавно напроти дендропарку у Хмельницькому відкрили МакДональдз. Кореспонденти сайту «Є» побували всередині першого у місті МакДональдзу перед його офіційним відкриттям і довідалися кілька цікавих фактів про нього.

Нагадаємо, протягом 24-26 вересня у Хмельницькому відзначатимуть День міста. Концепція святкувань у 2021 році – «Магія любові і добра», тож заходи, які готують, будуть пов’язані з цією тематикою. Основні події в рамках святкування Дня міста відбуватимуться у центральній частині Хмельницького на кількох локаціях.

Сайт "Є"

139
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.