Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пам'ять про воїнів-афганів повинна жити в поколіннях

Пам'ять про воїнів-афганів повинна жити в поколіннях

Афганістан… Афганська війна тривала 10 років. Молоді люди йшли у те пекло не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують інтернаціональний обов'язок, несуть визволення приниженим та поневоленим, що йдуть не вбивати, а захищати нове життя.

Десять років українські родини з нетерпінням чекали завершення страшної за своїми втратами війни. Однак не для всіх він наступив радісним і щасливим. У цій несправедливій і жорстокій війні, виконуючи свій інтернаціональний обов`язок, тисячі наших співвітчизників, серед яких і немало ізяславчан, так і не повернулися до рідної домівки. А скільком війна скалічила життя!

З тих часів минуло багато часу, виросли діти і внуки тодішніх бійців, змінилась країна, змінився світ. Війна залишилась у спогадах про побратимів, які навічно залишились молодими в 80-х.

Кажуть, що час — найкращі ліки, хоча роки минають, а пам'ять вперто вертає усіх назад, коли недолугі керівники взялися наводити лад на чужих територіях, віддавати абсурдні накази.

З метою увіковічення пам'яті загиблих земляків-миротворців, котрі пройшли жорстоке і криваве горнило війни в Афганістані, було створено меморіал воїнів-афганів, що знаходиться по вул.Незалежності Ізяслава. Цьогоріч восени виповнюється 30-ліття даного комплексу. Тут часто можна побачити матерів зі своєю малечею, молодь та людей старшого покоління, котрі приходять вшанувати пам'ять полеглих. На цьому місці давали присягу на вірність Батьківщині військовослужбовці 8-ої окремої бригади спеціального призначення, що на даний час дислокується в Хмельницькому.Перейняли дану традицію мобілізовані військовослужбовці-ізяславчани. Та, на жаль, далися взнаки роки і меморіал воїнів-афганів почав руйнуватися.

Ініціаторами реставрації пам'ятного комплексу виступили члени спілки ветеранів Афганістану. Проведення відповідних ремонтних робіт стало можливим завдяки виділенню коштів з місцевого бюджету, а такожзначній спонсорській допомозі усіх небайдужих ізяславчан.

Земляки-миротворці, котрі пройшли жорстоке і криваве горнило війни в Афганістані, сьогодні є прикладом для молодого покоління та нинішніх захисників України — учасників антитерористичної операції, які на сході України відстоюють право усіх українців на мирне життя, суверенітет та незалежність своєї держави.

Ми не повинні забувати жертв Афганістану, як і всіх інших жертв, які поніс наш народ тільки через те, що не сам керував долею своїх громадян, а ними розпоряджався хтось інший.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації


63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.