Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пам'ять про подвиг житиме у віках

Пам'ять про подвиг житиме у віках

Пам'ять про подвиг житиме у віках

В історії нашої держави, в історії нашого народу є дати, яких ніколи не забути. Серед таких: 8 травня – День пам'ятіта примирення, а також 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ці свята шановані для кожної родини. Бо немає жодної з них, яка б не відправила на війну когось із своїх рідних. І хоч минають роки, проходять десятиліття, та велич подвигу не меркне, а імена солдатів-фронтовиків передаються з покоління в покоління.

Українська держава гідно вшановує подвиг ветеранів, народних месників, підпільників, трудівників тилу. На щастя, сьогодні вони ще серед нас, живі свідки і учасники подій Другої світової війни.

Районні урочистості та святковий концерт відбулися 6 травня в районному будинку культури. До присутніх у залі з святковим вітанням звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.Він у своєму вітальному слові зазначив, що багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. «Цей дійсно святий день завжди викликає у мене почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, солдатським вдовам, дітям війни, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

Майже 10 мільйонів синів і дочок України полягли на фронтах тієї війни, загинули у концтаборах та на примусових роботах, померли від ран. Це той велетенський внесок Україниу здобуття перемоги антигітлерівської коаліції над нацизмом та жертовності нашого народу у боротьбі за визволення Європи».

Павло Павлович щиро подякував ветеранамза те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім, що завжди стоїте на варті добра і справедливості, і не втомлюєтеся вказувати нам на наші прорахунки, допомагаючи мудрою порадою чи справедливою критикою.

Також Павло Ковальчук наголосив, що український народ завжди прагнув миру та добросусідських відносин з іншими народами. Водночас, він готовий зі зброєю в руках відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність. І сьогодні онуки та правнуки солдатів Великої Перемоги зі зброєю в руках захищають незалежність та територіальну цілісність України на її східних кордонах.

Також учасників урочистостей привітали: голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник голови районної ради Організації ветеранів України Василь Стецюк, голова районної громадської організації ветеранів АТО Володимир Павлюк.

Учасники зібрання переглянули святкову концертну програму, підготовлену художніми колективами та аматорами художньої самодіяльності району.

Також під час святкового заходу відбувся збір волонтерами коштів на допомогу Армії України.

В.Кучерук

17
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.