Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Пам'ять про героя житиме вічно в наших серцях

Пам'ять про героя житиме вічно в наших серцях

5 років тому чорне крило війни накрило не лише родину Чепелюк із села М'якоти, а й кожного жителя Ізяславського району. Страшно визнавати, що у двадцять першому столітті в Україні від рук терористів із сусідньої держави гинуть наші молоді хлопці. 3 липня 2014 року у результаті смертельного поранення під час виконання бойового завдання в районі проведення антитерористичної операції під Слов'янськом загинув сержант високомобільних десантних військ Чепелюк Володимир Миколайович.

Чепелюк Володимир Миколайович народився в с.М'якоти 14.05.1992 року. Зростав у рідному селі разом із сестрою та братом. Після закінчення дев'ятого класу, вступив на навчання до Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчив даний заклад у 2009 році. Мав гарні успіхи. Мріяв стати десантником. Тому в 2011 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив у 80-му окремому аеромобільному полку ВЧ А-0284 м.Львів. Далі продовжив військову службу вже за контрактом. Перебував на посаді старшини роти. Будучи сержантом, бездоганно, на рівні офіцера, володів військовою справою, користувався авторитетом серед колег та мав твердий характер, притаманний справжньому чоловікові – захиснику Вітчизни. З перших днів АТО був у зоні її проведення. Рухаючись на БТРі, його життя обірвав вибух гранати, випущеної з РПГ терористом.

Героя нагороджено посмертно орденом «За мужність» ІІI ступеня.

Вшанувати пам'ять героя до його могили на місцевому кладовищі у селі М'якоти прибули: заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, голова громадської організації учасників АТО Володимир Павлюк, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, Валентина Кобернюк, Людмила Мамлай. Вони спільно ізбатьками вшанували пам'ять Володимира Чепелюкахвилиною мовчання та поклали до його могили квіти.

Пам'ять про героя житиме вічно у наших серцях.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністарції

111
RSS
Коментар видалено
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.