Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Палітра творчості

Палітра творчості

11 березня в Ізяславському будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», у рамках обласного фестивалю-огляду дитячої творчості, пройшла виставка «Палітра творчості» виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Ізяславської міської ради, Сахновецької сільської ради, Плужненської сільської ради. Захід проведено за ініціативи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з дотриманням умов карантинних обмежень та санітарних правил.

Вихованці та керівники гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва громад презентували свої найкращі творчі напрацювання. На естетично оформленій виставці було презентовано майже 100 робіт високої якості та виконання у різноманітних техніках: художня обробка деревини, витинання, художня вишивка, вироби з соломки, художня кераміка, вироби з природних матеріалів, ізонитка, бісероплетіння, графіка, живопис, «алмазна мозаїка» та інші.

Також вихованці гуртків Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» в ході виставки провели ряд майстер-класів на яких представили свої уміння із виготовлення виробів у різних техніках та з різних матеріалів.

Підсумовуючи знайомство із представленими на виставці «Палітра творчості» роботами до всіх присутніх звернулася Заслужений працівник освіти України, заступник директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок, яка зазначила, що Ізяславський край є одним із лідерів області щодо розвитку позашкільної освіти, що на сьогодні входить до трійки кращих. Також вона наголосила що педагогічний колектив Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» під керівництвом Світлани Кушнірук добре знаний на теренах Хмельницької області. Вихованці закладу неодноразові учасники та переможці обласних та всеукраїнських конкурсів.

Заступниця Ізяславського міського голови Леся Божко та начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Ростислав Конончук подякували працівникам закладу та його вихованцям за плідну працю та побажали не зупинятися на досягнутому, а впевнено рухатися вперед.

Світлана Кушнірук, директор будинку творчості, подякувала колегам за розуміння та підтримку.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту міської ради

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.