Стоматологія
Друк на футболках і чашках

П'яничок за кермом "ловитимуть" по-новому

П'яничок за кермом "ловитимуть" по-новому

П'яничок за кермом «ловитимуть» по-новому

Правоохоронці зможуть зупиняти водіїв для перевірки як вибірково, так і усіх підряд

Нетверезих водіїв в Україні ловитимуть за новими правилами, передає Depo.Хмельницький з посиланням на Автоцентр.

За перше півріччя в Україні складено понад 40 тисяч протоколів за керування транспортними засобами в нетверезому стані. Таку цифру оприлюднив сьогодні на прес-конференції в інформаційному агентстві «Українські Новини» перший заступник начальника департаменту Патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Нетверезих водіїв не лякають навіть кількаразове збільшення штрафів і перспектива позбутися прав керування на один рік. Тому поліція наразі активно підтримує законодавчі ініціативи. Зокрема, внесення змін до статті 35 Закону про Національну поліцію, які б дали змогу зупиняти водіїв для перевірки на алкоголь у спеціально відведених місцях — причому як вибірково, так і всіх поспіль.

Такі заходи сьогодні активно практикуються в країнах ЄС, водіїв можуть «задувати» просто на світлофорах.

За словами Олексія Білошицького, в Україні намітилася ще одна негативна тенденція — суди закривають справи на нетверезих водіїв (стаття 130) у зв'язку з малозначущістю, а також передають їх на розгляд трудового колективу. Нагадаємо, що за перше півріччя в Україні зафіксовано понад 76 тис. ДТП, в яких 15 тис. осіб травмовані та 1377 загинули.

Нагадаємо, хмельницькі патрульні повідомили про кількість правопорушень, що скоєні громадянами у стані алкогольного сп'яніння.

Джерело: Depo.Хмельницький

76
RSS
Гость
17:32
Давно пора и самим теж не пити
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.