Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Оздоровлення дітей героїв АТО в Угорщині – триває!

Оздоровлення дітей героїв АТО в Угорщині – триває!

Оздоровлення дітей героїв АТО в Угорщині – триває!

Українські діти героїв АТО, внутрішньопереселених осіб та воїнів, котрі віддали власне життя за волю України, знову відправились на відпочинок до Угорщини! Акція «Оздоровлення дітей героїв АТО в Угорщині», яку минулого року успішно реалізували БФ «Зміцнення громад», БО «Фонд «Відродження Прикарпаття», за сприяння уряду Угорщини та почесного консульства Угорщини в Україні – продовжується.

Цієї суботи було здійснено перший заїзд українських хлопчиків та дівчаток на відпочинок за кордон. Загалом заплановано 12 заїздів, які відбуватимуться щосуботи упродовж усього літа. Нагадаємо, що минулого року оздоровлення у молодіжному таборі ім. Доктора Спрінгера Ференца, що знаходиться на березі озера Веленце, відвідало 600 юних українців. У цьому році координатором у Хмельницькій області, як і минулоріч, є БФ «Зміцнення громад». За словами організаторів, у 2016 році кількість дітей, які побувають на відпочинку за кордоном, збільшиться до 2,5 тисяч.

Цьогоріч ми продовжуємо знайомити українських дітей із європейськими цінностями. Приємно, що БФ «Зміцнення громад» та Фонд «Відродження Прикарпаття» підтримують нашу ініціативу. І зазначу, що роблять вони це не вперше. Минулого року ми спільно реалізували програму «Європейські цінності для дітей України», під час якої більше 100 дітей із Хмельниччини, чиї батьки воювали на Сході, відправилися на оздоровлення в Угорщину. Цього року, думаю, на відпочинок поїде ще більше діток. І не лише в Угорщину, а і в інші країни ЄС,– запевняє Василь Вишиванюк, почесний консул Угорщини в Івано-Франківську.

Учасники першого заїзду – уже на місці. Попереду в них тиждень захопливих пригод, нових вражень і знайомств.

Ми надзвичайно раді, що цього року знову маємо нагоду долучитися до такої важливої місії – організації відпочинку для дітей, котрі пережили набагато більше, ніж деякі дорослі. Дітлахи уже приїхали до табору і в неділю дружньо вболівали за українську збірну на чемпіонаті Євро-2016. Не дивлячись на те, що зараз маленькі фани за кордоном, вони не забувають, звідки родом і вболівають за Батьківщину в усіх значеннях цього вислову, – говорить Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад».

Учасником акції «Оздоровлення дітей героїв АТО в Угорщині» може стати і Ваша дитина! Якщо Ви проживаєте в Хмельницькій області, Вашій дитині від 8 до 15 років, тато дитини – учасник АТО, і Ви хочете, аби Ваш малюк пройшов оздоровлення у спортивному таборіза кордоном, телефонуйте нам:067 382 3079! Ми з радістю дамо відповіді на Ваші запитання!

Іванна Слободзяна

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.