Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Ой у лузі червона калина»: як хлопчик, який мешкає на Хмельниччині, підкорив серця українців

«Ой у лузі червона калина»: як хлопчик, який мешкає на Хмельниччині, підкорив серця українців

Лео став відомим на всю країну після того, як в мережі з’явилося відео, де він співає пісню, що стала одним із гімнів супротиву під час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Щирість, яка підкорює – так кажуть про виконання маленьким українським хлопчиком пісні «Ой у лузі червона калина похилилася». Він переспівав відомий гімн Січових стрільців та за лічені дні став не лише зіркою соцмереж, а й полонив душі мільйонів українців. Пісню підхопили українські зірки, влаштувавши відео-флешмоб. Наприкінці, разом із зірками співає той самий хлопчик. Його звати Лео і нині з родиною він мешкає на Хмельниччині. До війни вони жили в Ірпіні.

У сюжеті «1+1» батьки юного співака розповіли, що Лео ця пісня дуже припала до душі. Він її швидко вивчив і став скрізь наспівувати.

«Цю пісню знають усі в Україні та за її межами. І наш Лео не став виключенням. Він вивчив дуже швидко ці слова і наспівував скрізь. Я просто знімав відео у свій сімейний архів», — каже батько хлопчика.

А потім виклав в соцмережі. Так пост зі словами «Війна триває. Пісня ллється. Перемога близько» та співом маленького Лео розлетівся Україною.

Леонарду, так повне ім’я маленького співака, три з половиною роки, але він вже знає, що таке війна і як вона звучить. Він знає, що сім’я — мама, тато та братик — переїхала з від рідного дому, «тому що війна»...

24 лютого родина прокинулась в Ірпіні, як і вся країна, під вибухи. Вони встигли виїхати з міста у перші дні війни. Спочатку перебралися до Василькова, але коли і там настало пекло, вирішили рухатися далі. Врешті, друзі допомогли родині дістатися Хмельниччини, де вони знайшли прихисток. Батьки Лео розповідають, що вони вже бачили фото свого дому в Ірпіні: на світлині — потрощені вікна їхньої квартири. І хоча місто вже звільнене, кажуть, що розуміють: повертатись ще зарано...

Днями родину Лео відвідали поліцейські офіцери Хмельниччини, щоб подякувати йому за пісню, яка підіймає бойовий дух.

Сайт "Є"

117
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.