Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ой там, на товчку, на базарі!

Ой там, на товчку, на базарі!

Ой там, на товчку, на базарі!

Ще одне свято відбулося 21 листопада в Коминському НВК «ЗОШ І ст.-д/с» – шкільна благодійна ярмарка.

Саме справжнє свято! До якого готувалися, якого чекали, якому раділи і дорослі, і діти.

Ось вже другий рік поспіль в Коминському НВК «ЗОШ І ст.- д/с» проводиться благодійна ярмарка. Якщо ж минулого року це було загальношкільне свято, то цьогоріч – загальносільське, оскільки багато жителів села приєдналися до проведення ярмарки. Щирі, щедрі, чисті душею люди приходили на свято. Вони приносили із собою солодощі, іграшки, дитячі книги, які виставлялись напродаж. А столи юних продавців гнулися від витворів дбайливих матусь: пирогів, печива, тортів, овочів, фруктів, горіхів, гарбузового насіння, цукерок, консервованих грибів, в'язаних носок, вишитих серветок…

Розпочала ж святкову програму директор навчально-виховного комплексу Колосінська Н. О., яка привітала усіх присутніх зі святом Михайла, побажала всім здоров'я, миру, тепла в оселі та щирих і надійних людей поруч.

Далі Надія Олексіївна провела екскурс в минуле, повідавши своїм маленьким вихованцям про традиції святкування ярмарок на Україні. Допомагали їй в цьому всі учні школи: інсценізували пісні, гуморески, веселили присутніх циганським танцем…

А потім після невеличкого концерту на тему «Ярмарок» всі гості рушили в сусідню кімнату – ярмаркову, де, за багатими на товари столами, їх чекали маленькі продавці.

У класігуло, як у вулику! Жваві торги, веселі покупці, щирі та зосереджені на роботі продавці – все це тішило око спостерігаючих. Адже, цікаво спостерігати за трьох-чотирирічними дошкільнятами, які продають свій товар, беруть за нього гроші, а здачу – вираховуйте самі! Всі знали, що кошти, отримані на цій ярмарці, будуть перераховані на рахунок онкохворих дітей. Всі, і дорослі, і діти тішились кожній вторгованій гривні, адже вона допоможе ще раз усміхнутися, порадіти сонечку, чи побачити першу сніжинку якійсь хворій дитині. Отож, про обрахування чи привласнення коштів тут не могло й бути мови!

Багато жителів села, вчителів, працівників Білотинської сільської ради, окрім купування, поповнювали скарбничку «Кошти для хворих дітей» власними купюрами.А ще, Делегей В. М. купила і подарувала маленьким продавцям чимало домашньої випічки.

Всім було тепло на серці, коли дізналися, що 15 дітей закладу вторгували – 1962 грн., при тому, що ціни були невисокими: 50 коп., 1 грн., 2 грн., 5 грн.

Саме такі заходи виховують у молодого покоління щирість, щедрість, співчуття, готовність допомогти ближньому, вчать думати про біду інших.

За матеріалами Білотинської сільської ради

62
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.