Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Ой, називається Поділлям земля, де я так прагну жить!»

«Ой, називається Поділлям земля, де я так прагну жить!»

«Ой, називається Поділлям земля, де я так прагну жить!»

Хмельниччина – неповторний і мальовничий куточок України. Його історія сягає своїм корінням в глибину тисячоліть і славна подіями, що тут відбувалися, та людьми, які жили й працювали на цій благодатній землі. Цьогоріч Хмельниччина відзначає свій ювілей – 80 років.

У рамках відзначення 80-річчя з часу утворення Хмельницької області 22 вересня на базі Ізяславської центральної районної бібліотеки відбувся тематичний урок під назвою: «Ой, називається Поділлям земля, де я так прагну жить!».

Мета заходу – можливість згадати події багатої і славної історії нашого регіону, віддати шану багатьом поколінням наших земляків, які прославляли Хмельниччину на теренах України та далеко за її межами, і прославляють донині.

На захід завітала учнівська молодь Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». Також на пізнавальний урок було запрошено Ізясласького районного військового комісара Сергія Царука.

Юними ведучими було проведено екскурс в історію зародження та формування області, про її визначні місця тощо.

Після цього працівниками центральної районної бібліотеки проведено для школярів вікторину на знання історії, географії та краєзнавства Хмельниччини. А щоб учасники проявляли азарт, обіцяно передовикам винагороду. Військовий комісар Сергій Царук також виявив бажання перевірити свої знання.

Кращим знавцям Хмельниччини було вручено під бурні оплески подарунки.

По завершенню тематичного заходу учнівська молодь зробила на згадку спільно фото.

За матеріалами Ізяславської центральної районної бібліотеки

61
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.