Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Освячено новий храм в селі Плужне

Освячено новий храм в селі Плужне

Освячено новий храм в селі Плужне

20 червня 2016 р., коли вся повнота Вселенського Православ'я святкує День Святого Духа, на Ізяславщині відбулася знакова подія – освячення нового храму Ізяславського благочиння Української Православної Церкви Київського патріархату.

На запрошення парафії та особисто настоятеля, протоієрея о. Юрія Приймака, високопреосвященний Антоній (Махота), митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський УПЦ КП, у свято Святого Духа, здійснив архіпастирський візит у с. Плужне для освячення нового храму.

Його Високопреосвященство щиро вітала громада та духовенство єпархії, що прибуло розділити з отцем-настоятелем велике свято постання нової твердині Українського Православ'я.

Після вітальних слів протоієрея о. Юрія Приймака, його високопреосвященний Антоній пройшов до храму та здійснив чин освячення, а також очолив першу архієрейську святкову Божественну літургію. Правлячому архієрею Хмельницької єпархії співслужив настоятель храму, протоієрей Юрій Приймак, благочинний Ізяславського округу УПЦ КП митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук та представники духовенства Хмельницької єпархії.

Не дивлячись на спеку, храм був вщерть переповнений вірними, що разом з високопреосвященним владикою та собором священиків спільно молилися, славлячи Бога рідною українською мовою.

По закінченню літургії, митрополит Антоній звернувся до вірних з архіпастирським словом, у якому відзначив: «Кожен святий храм є також часткою неба на землі. У свято Трійці Господь оснував свою Церкву та сказав, що сили пекельні ніколи не здолають її. Тому наші храми – це не тільки споруди, у яких ми збираємось, але – є вони духовними фортецями. Станеться, що вас атакує духовний ворог, спасайтеся в церкві – серед ангелів; бо церква завжди сповнена ангелів, і ангели Божі захистять вас від усіх злих духів світу цього. І ніщо не зможе зашкодити вам. Не забувайте, що ми, християни, сильні в Богу».

Також високопреосвященний Антоній відзначив архієрейським благословенними грамотами парафіян, що найбільш жертовно приклалися до організації парафії та облаштування приміщення храму. А настоятель окремо згадав усіх жертводавців та фундаторів храму.

Присутніх на святі також привітали заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та голова районної ради Сергій Шлегель.

Настоятель ново освяченого храму, о. Юрій, парафіяни та представники влади, від всього серця подякували владиці за спільну молитву та духовну підтримку, батьківську турботу про кожну, навіть саму маленьку, сільську парафію Хмельницької єпархії.

Традиційно, вірні мали змогу неформально поспілкуватися з своїм правлячим архієреєм, отримати архієрейське благословення, батьківські поради та відповіді на свої питання.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

36
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.