Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Освячено новий храм УПЦ КП в селі Даньківці

Освячено новий храм УПЦ КП в селі Даньківці

Освячено новий храм УПЦ КП в селі Даньківці

4 листопада, у день свята на честь Казанської ікони Божої Матері, з благословення високопреосвященного Антонія, митрополита Хмельницького та Кам'янець–Подільського Української Православної Церкви Київський патріархат було здійснено освячення престолу на новозбудованого храму в селі Даньківці Ліщанської сільської ради. Чин ієрейського освяченняздійснив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії УПЦ КП митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук у співслужінні з благочинним Шепетівського району УПЦ КПпротоієрея о.Василя Павлюка, протоієрея о.Василя Гетьмана з міста Шепетівка, протоієрея о.Василя Паращука з села Вербівці Шепетівського району та настоятеляновоосвяченого храму протоієрея о.Юрія Приймака.

По завершенні освячення духовенство здійснило Божественну Літургію. За літургією були піднесені додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділенняПравославної Церкви в Україні.

Наприкінці отець Володимир Ковальчук з духовенством привітав настоятеля о.Юрія та парафіян із звершенням їхньої давньої мрії мати свій повноцінний храм. Духовенство також висловило подяку всім жертводавцям та тим, хто прилучився до цієї благої справи.

Богослужіння завершилось многоліттям.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.