Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Освячено хрест на місці будівництва храму

Освячено хрест на місці будівництва храму

21 лютого у місті Ізяслав відбулася знакова подія – звершено чин освячення поклінного хреста, спорудженого в благословення на будівництво храму на честь святого Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця Української Православної Церкви Київський патріархат.Чин освячення будо здійснено представниками духовенства Ізяславського, Білогірського, Шепетівськогоблагочинь.

До спільної молитви приєдналися голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, чимало жителів та гостей міста.

По завершенню чину освяченнядуховенство відслужило поминальну літію за загиблими Героями Небесної Сотні та всіма, хто загинув за свободу та територіальну цілість України.

До учасників зібрання із пастирським словом звернулись отець Василь Гетьман із Шепетівки та благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук. Вони щиро привітали всіх присутніх з цією урочистою в житті Ізяславщини подією та звернулися до громади міста із закликом підтримати спорудження храму, а також висловили сподівання на те, що наступна спільна молитва прозвучить вже найближчим часом у стінах новозбудованого храму.

Також до учасників заходу із вітальним словом звернувся голова районної державної адміністрації Борис Яцков.

1115
RSS
Гость
12:51
Молодці!
Гость
15:10
Де буде храм? Підскажіть місце.
Гость
22:03
тат де був колишній Будинок Культури, між школою №1 і кінотеатром
Гость
11:14
МОЛОДЦІ
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.