Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Останнє в поточному році засідання сесії районної ради.

Останнє в поточному році засідання сесії районної ради.

Сьогодні, 25 грудня, під керівництвом голови районної ради Сергія Шлегеля відбулось останнє в поточному році засідання сесії районної ради.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Борис Яцков, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

Перед початком засідання із вітальним словом виступив очільник райдержадміністрації та під оплески присутніх урочисто вручив цінний подарунок і почесну грамоту Хмельницької облдержадміністрації спеціалісту І категорії сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Івану Косяку за проявлену майстерність та досягнення високих результатів у фінальних змаганнях ХVII Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд держслужбовців.

Після цього розпочалось засідання сесії районної ради. На порядок денний винесено ряд питань, зокрема:

1.Про внесення змін до районної програми «Турбота і подолання та запобігання бідності до 2015 року включно» (поінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Ткаченко).

2.Про внесення змін до районної Програми участі в реалізації другої фази Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2011-2015 роки(поінформував заступник голови районної ради М.Борисюк).

3.Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (поінформував начальник управління фінансів райдержадміністрації С.Журавель).

4.Про районний бюджет на 2016 рік (поінформував начальник управління фінансів райдержадміністрації С.Журавель).


За матеріалами Ізяславської районної ради

265
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.