Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Особливості при виборі електричних ламп

Особливості при виборі електричних ламп

Освітлення відіграє важливу роль у житті людини. Біля 90% інформації сприймається через зоровий канал. Тому до вибору ламп варто підходити особливо уважно. Не варто брати перше що побачили, необхідно підібрати товар, що ідеально підійде саме до вашої освітлювальної апаратури.

Перше, на що потрібно звернути увагу при покупці ламп — потужність (ВТ), вона може бути менше ніж рекомендовано на приладі (люстрі, бра), але не більше, інакше виникне пожежа. Також необхідно визначитися з вибором форми — спіральна, у формі груші, глобуса, краплі та багато інших. Багато світильників та бра виготовляють з вузькими плафонами, тому широка лампа у формі цибулини до нього не підійде.

Ще потрібно визначити яке освітлення необхідне – яскраве чи тьмяне. Для цього є параметр «люмени» — кількість подаваного світла. Чим вище такий показник в лампі, тим світло буде яскравіше, природніше і він ідеально підійде для великого приміщення, а для маленької настільної лампи «люменів» потрібно не багато. На даний час лампи вже промарковані на упаковці холодним або м'яким світлом, щоб покупець міг легко орієнтуватися при виборі.

Також перш ніж придбати електротовари потрібно звернути увагу на термін придатності. Якщо планується використання лампи в приміщенні де часто горить світло, то краще купувати галогенні, вони довго служать, для рідшого користування підійдуть прості лампи розжарення.

Існують лампи, які значно економлять електроенергію, вони називаються енергозберігаючими. Звичайно за ціноюдорожче, зате тривалі у використанні і вигідні. Викидати на сміття їх категорично забороняється, тому що в них міститься чимала кількість ртуті. Такі електротовари повинні утилізуватися в спеціальних пунктах.

Крім того, зустрічаються різнокольорові лампи — зелені, червоні, жовті, блакитні та багато інших. Споживачі використовують такі лампочки в квартирах для підкреслення інтер'єру, для прикраси приміщень на банкетах, весіллях, дискотеках та інших святкових заходах.


За матеріалами Головного управління

Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.