Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Оркестр Військової академії м. Одеса влаштував високопрофесійне феєричне дійство

Оркестр Військової академії м. Одеса влаштував високопрофесійне феєричне дійство

18 липня майданчик біля Ізяславського будинку культури заполонили звуки музики. До Ізяслава завітав концертний оркестр Військової академії м.Одеса, щоб у цей непростий час підтримати бойовий дух і психологічну рівновагу як військовослужбовців, так і мешканців громади, і тих, хто вимушено залишив свої домівки, втікаючи із зони бойових дій.

Адже українська пісня – це не лише душа народу, а ще його сила, патріотичний дух і зброя. І в час повномасштабного російського вторгнення на українські землі пісня є невіддільною складовою Перемоги. Музичне мистецтво згуртовує, розраджує, спонукає військовослужбовців і цивільних до спільної боротьби як на передовій, так і в тилу.

На гастролі прибув не повний склад оркестру, тому що частина музикантів зараз знаходиться на передовій і боронить Україну зі зброєю в руках.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих українських патріотів за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

З українським завзяттям та одеським колоритом оркестр влаштував високопрофесійне феєричне дійство, представивши добірку своїх кращих українських музичних композицій та хітів. Це були як відомі народні пісні, так і популярні композиції сучасних українських виконавців.

Драйвовий та запальний концерт просто неба не залишив байдужим жодного слухача.

Серед композицій, які звучали з імпровізованої сцени, була «Гей, соколи» — відома пісня україно-польського поета Тимоша Падури. Виконав оркестр і композицію «Москва згоріла і втонула» про затонулий російський військовий корабель. Не менше сподобалася гостям заходу пісня «Горить, палає техніка ворожа». Зокрема пролунали відомі всім пісні «Слава Героям», «Ой, на горі два дубки» та «Ой у лузі червона калина». Почувши знайомий мотив, глядачі стали підспівувати.

Захоплюючою грою на духових інструментахbroth-band «Тюльпани на пероні» запалили публіку.

Наостанок оркестр виконав пісню «Смерека».

Кожен концертний виступ глядачі підтримували гучними оплесками й оваціями, а по завершенні слухачі не хотіли відпускали артистів із імпровізованої сцени, висловлюючи таким чином своє захоплення їх мистецтвом. З натовпу скандували «Браво!» та «На біс!»

235
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.