Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

«Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

Проведено семінар «Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

Співпраця центру зайнятості з органами місцевого самоврядування дає позитивний результат в питанні наведення та підтримки належного стану відповідної території, утримання приміщень, надання допомоги по різного роду послугах і все це на користь не лише ок­ремо взятій особистості, а в цілому громаді.Якщо говорити про потреби, то кожна окремо взята громада досить реально використовує можливість співпраці, ділові відносини з центром зайнятості, вільний та бажаний підбір учасників даного виду робіт. Відповідальність ряду безробітних, бажання скористатися додат­ковим надходженням до сімейного бюджету в сьо­годнішньому часі дають своєрідний позитивнийефект.

З метою ефективної організації громадських робіт в 2017 році в Ізяславському районному центрі зайнятості 12 квітня 2017 року спеціалістами центру зайнятості за участю секретарів, бухгалтерів сільських рад був проведений семінар «Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді».

Відкрила захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ізяславського районного центру зайнятості Ольга Архипюк, яка ознайомила учасників із послугами служби зайнятості, зокрема: підбір кадрів на замовлення роботодавців та організація оплачуваних громадських робіт для безробітних громадян. Відмітила, що відповідно чинного законодавства, у разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт, їх фінансування здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду ЗДССВБ.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Сахнюк ознайомила з переліком документів передбачених для формуваннясправи щодо організації громадських робіт, з урахувань вимог законодавства. Також ознайомила із затвердженим переліком видів громадських робіт в установах Ізяславського району на 2017 рік, що сприяють соціальному розвитку територіальних громад. Навела приклад для наслідування — співпрацю Ізяславського районного центру зайнятості з Мислятинською сільською радою, протягом березня місяця 2017 року працювало на громадських роботах 8 осіб, і на даний час працюють ще 8 безробітних. Завдяки праці безробітних проведена суттєва робота по благоустрою населених пунктів сільської ради: упорядкуванню сільських вулиць, кладовищ, парків, автобусних зупинок, обрізці дерев у парках, прибиранню берегів ставків, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вивезенні сміття, посадці молодих насаджень, а також впорядкуванню обелісків та місць поховання загиблих воїнів Другої світової війни.

Сільські громади мають велику користь від громадських робіт – це добра справа, яка дає жителям району можливість тимчасового заробітку за місцем проживання, дає економію коштівта робить район охайнішим та привабливим.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

8
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.