Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

«Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

Проведено семінар «Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді»

Співпраця центру зайнятості з органами місцевого самоврядування дає позитивний результат в питанні наведення та підтримки належного стану відповідної території, утримання приміщень, надання допомоги по різного роду послугах і все це на користь не лише ок­ремо взятій особистості, а в цілому громаді.Якщо говорити про потреби, то кожна окремо взята громада досить реально використовує можливість співпраці, ділові відносини з центром зайнятості, вільний та бажаний підбір учасників даного виду робіт. Відповідальність ряду безробітних, бажання скористатися додат­ковим надходженням до сімейного бюджету в сьо­годнішньому часі дають своєрідний позитивнийефект.

З метою ефективної організації громадських робіт в 2017 році в Ізяславському районному центрі зайнятості 12 квітня 2017 року спеціалістами центру зайнятості за участю секретарів, бухгалтерів сільських рад був проведений семінар «Оплачувані громадські роботи – на користь людині та територіальній громаді».

Відкрила захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Ізяславського районного центру зайнятості Ольга Архипюк, яка ознайомила учасників із послугами служби зайнятості, зокрема: підбір кадрів на замовлення роботодавців та організація оплачуваних громадських робіт для безробітних громадян. Відмітила, що відповідно чинного законодавства, у разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт, їх фінансування здійснюється пропорційно рівними частинами за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду ЗДССВБ.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Сахнюк ознайомила з переліком документів передбачених для формуваннясправи щодо організації громадських робіт, з урахувань вимог законодавства. Також ознайомила із затвердженим переліком видів громадських робіт в установах Ізяславського району на 2017 рік, що сприяють соціальному розвитку територіальних громад. Навела приклад для наслідування — співпрацю Ізяславського районного центру зайнятості з Мислятинською сільською радою, протягом березня місяця 2017 року працювало на громадських роботах 8 осіб, і на даний час працюють ще 8 безробітних. Завдяки праці безробітних проведена суттєва робота по благоустрою населених пунктів сільської ради: упорядкуванню сільських вулиць, кладовищ, парків, автобусних зупинок, обрізці дерев у парках, прибиранню берегів ставків, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вивезенні сміття, посадці молодих насаджень, а також впорядкуванню обелісків та місць поховання загиблих воїнів Другої світової війни.

Сільські громади мають велику користь від громадських робіт – це добра справа, яка дає жителям району можливість тимчасового заробітку за місцем проживання, дає економію коштівта робить район охайнішим та привабливим.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.