Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Оперативна нарада: що на порядку денному

Оперативна нарада: що на порядку денному

Голова районної державної адміністрації Іван Федорчук 31 серпня провів оперативну нараду за участю окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних структур центральних органів влади та представників Ізяславської міської ради.

Про стан захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19 доповіли головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук, головний лікар КНП «Ізяславська центральна районна лікарня» Олександр Агапій.

Головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Лариса Сологуб доповіла про підготовку закладів освіти району до прийому дітей у День знань 1 вересня. Підсумовуючи розгляд даного питання, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності забезпечення максимального виконання санітарних норм та правил в організації навчально-виховного процесу у новому 2020/2021 навчальному році.

Про стан дотримання законності та правопорядку в районі доповів начальник Ізяславського відділення Славутського відділу Управління Національної поліції в Хмельницькій області Леонід Михалко.

Під час свого виступу на нараді начальник Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області Артем Шашок зазначив на необхідності забезпечення усіма суб’єктами господарювання та жителями району протипожежних норм і правил. Зокрема він наголосив на дотриманні заборони на спалювання пожнивних решток на полях та присадибних ділянках.

Також на нараді було окреслено основні напрямки роботи на поточний тиждень.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації 

545
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.