Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Онлайн-нарада щодо Державної програми «Доступних кредитів 5-7-9%»

Онлайн-нарада щодо Державної програми «Доступних кредитів 5-7-9%»

Кабінет Міністрів України розпочав реалізацію Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Ця програма спрямована на створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

12 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, керівники окремих підрозділів адміністрації, представники банківських установ та підприємці взяли участь в онлайн-нараді з питань реалізації програми в області, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Роман Примуш.

Присутні в районних студіях отримали роз`яснення щодо умов кредитування, строку його діяльності та стану реалізації місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва та їх фінансування.

Очікується, що Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» сприятиме розширенню діяльності мікро- та малого бізнесу, їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Крім того, в рамках програм державної підтримки для підприємців-початківців буде можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проекту.

Уся детальна інформація — на сайті Програми 5-7-9.gov.ua/.

Також можна звернутися на безкоштовну урядову гарячу лінію 1545.

За матеріалами обласної державної адміністрації

154
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.