Онлайн-нарада щодо Державної програми «Доступних кредитів 5-7-9%»

image

Кабінет Міністрів України розпочав реалізацію Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». Ця програма спрямована на створення і розширення власного мікро- та малого бізнесу під рекордно низький відсоток — 5, 7 або 9% на суму до 1,5 млн грн строком до 5 років.

12 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, керівники окремих підрозділів адміністрації, представники банківських установ та підприємці взяли участь в онлайн-нараді з питань реалізації програми в області, яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Роман Примуш.

Присутні в районних студіях отримали роз`яснення щодо умов кредитування, строку його діяльності та стану реалізації місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва та їх фінансування.

Очікується, що Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» сприятиме розширенню діяльності мікро- та малого бізнесу, їхньому виходу з «тіньового» сектору економіки, створенню нових робочих місць, імпортозаміщенню та поверненню трудових мігрантів.

Крім того, в рамках програм державної підтримки для підприємців-початківців буде можливість пройти безкоштовне навчання, щоб підвищити свої бізнес-компетенції та покращити перспективу створення успішного бізнес-проекту.

Уся детальна інформація — на сайті Програми 5-7-9.gov.ua/.

Також можна звернутися на безкоштовну урядову гарячу лінію 1545.

За матеріалами обласної державної адміністрації

0
14.02.2020

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.