Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ОГОЛОШЕННЯ центральна площа міста

ОГОЛОШЕННЯ центральна площа міста

Ізяслав – це історичне місто. Стратегічну важливість має вихід нашого старовинного містечка на новий рівень якості комфортного та привабливого туристичного об´єкту.

Центральна площа Ізяслава – це візитна картка нашого міста. Із настанням потепління та покращення погодних умов активно розпочався процес реконструкції площі. З метою пришвидшення робіт кожен небайдужий ізяславчанин у зручний для нього час може взяти участь у реконструкції центральної площі міста. Для цього знадобиться лише палке бажання.

Для тих, хто бажає відчути себе архітектором–будівельником площі, та узгодження графіку роботи, необхідно звернутись до голови громадської ради при райдержадміністрації Василя Івановича Тележинського за контактом 067-157-86-94.

А для тих, хто бажає надати фінансову підтримку, кошти можна перераховувати на благодійний рахунок за такими реквізитами:

Отримувач: Ізяславська міська рада Хмельницької області

р/р 35421308044432

Код ЄДРПОУ 04060720

МФО 815013

Банк ГУДКСУ у Хмельницькій області

Призначення платежу на капітальний ремонт площі Героїв Майдану в місті Ізяслав.

Завдяки спільним зусиллям мешканців міста центральна площа стане новим обличчям Ізяслава та ще однією візитною карткою чудового історичного міста.

Громадська рада при райдержадміністрації

2123
RSS
Гость
23:36
Про історичну цінність нашого міста говорить не центральна площа, а архітектурні пам'ятки, про які вже давно ніхто не дбає, саме вони могли б стати візитною карткою Ізяслава
Гость
18:41
Так архітектурні пам'ятки не стоять же перед вікнами чиновників. Не ними вони кожен день будуть милуватися з вікон своїх кабінетів)
Гость
23:39
Ага, процес реконструкції площі активно розпочався ще МИНУЛОГО року влітку! І дуже гарна була візитна картка нашого міста протягом цього часу…
Гость
01:20
плитку побили, курган посеред площі зробили, а тепер в болоті ліплять цю ахінею. і ще гроші на це просите??? знаю, зі школ збирали гроші в «добровільно-примусовому» порядку. (та, мабуть не тільки зі школ) не вистачає? відзвітуйте де «лєнін» (не треба про сім"ї АТО говорити, ви відзвітуйте скільки, кому перепало з нього і хай ті сім"ї теж підтвердять!!!), де реклама яцкова поділась (обіцявся вибудувати нам площу як і все місто будує, чого варті сходи біля «танку»), де гроші на пам«ятник, що брилами лежить на тій же ж таки площі і „підсихає“??? а тепер пан тележинський, великий „благодєтєтєль“ гроші просить знову??? йдіть пане на базар, беріть гармошку і там просіть! ні копійки не дам! і нікому не раджу. розікрали все. а тепер давайте про „історичне місто“ будемо тут писати! у**ди!
Гость
13:46
Браво Семен!!! Ообливо щодо «благодетеля» тележинского-тупого прапора з клептоманівськими приступами.І чогось ніхто не вспомнить, що васятко витворяло до Революції Гідності на своїй тухлій сторінці в «однокласниках»! В цього природженого Холуя беркутня була кумирами, а Герої бандитами і виродками.Це тупе *** робить все можливе щоб герої АТО не отримували належної їм грошової допомоги, поодягало на себе купу корон і лиже не далекій владі всі місця які тільки можна, одним словом бридкий, смердючий Ви**док-Сепар!
Гость
14:29
такі як ти ніколи ні копійки недавали а постійно критикують усіх хто хоче щось зробити.
Ти щось зробив для міста?
Завдяки таким жмотам які заважають іншим хоть щось робити у нас такий жах в місті.
Гость
15:18
Ти микольця типовий дурник-лизунець…
Гость
19:13
Якщо тут замішанний покусаний скаженним щуром сепар васько-телега, то це повна дупа!
Гость
22:36
Краще відновили б парк, для дітей не має де гуляти! Сволота, грає в хазяїв, а люди «збиковуються».
Гость
23:53
діти якраз рвуться гуляти в парк. Володя, не те зараз покоління. І парк у такому місці що дітей самих туда не пустиш. Добре що скверик оновлюється, а коли зроблять площу то в центрі буде приємно погуляти.
Я тільки за що б виходити допомогати в ремонті площі, потім буде що вспомнити
Гость
12:05
Дороги на Бабиній Горі не зроблять а площу роблять… з центру міста не видно що на околицях робиться… хай люди по болоті ходять їздять… цим керівникам наплювати на людей...
Гость
23:20
Була площа, як площа, а теперь казна що. Люди добрі, чи нас хто питав- хочемо ми ті чорториї на площі, чи ні? Почали без нас, а тепер без нас ради дати не можете
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.