Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Офіційно: хто на Хмельниччині найбільше заробляв торік

Офіційно: хто на Хмельниччині найбільше заробляв торік

Найвищий рівень оплати праці був у працівників фінансової, страхової та промислової діяльності.

Протягом 2020 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств на Хмельниччині становив 9 872 гривні. Як зазначають у пресслужбі обласного управління статистики, це удвічі більше мінімальної заробітної плати, яка складає 5 тисяч гривень.

«До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали підприємства фінансової та страхової діяльності, а серед промислових видів діяльності – підприємства із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,5 та 2,1 рази відповідно», — йдеться у повідомленні.

Водночас найнижчий рівень зарплати був на підприємствах із тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу та шкіри (відповідно 31,2% та 53,7% від середнього рівня по області).

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на перше січня цього року становила 12 мільйонів гривень.

«Понад 50% загальної суми заборгованості утворено на економічно активних підприємствах, 43,3% – на підприємствах, до яких упроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 5,0% – на економічно неактивних підприємствах», — пояснюють в управлінні статистики.

На початок січня на економічно активних підприємствах вчасно не отримав заробітну плату 271 працівник. Кожному з них не виплачено в середньому по 22 875 гривень.

Сайт "Є"

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.