Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Офіційна зарплата на Хмельниччині: оприлюднили нові дані

Офіційна зарплата на Хмельниччині: оприлюднили нові дані

За даними статуправління, мешканці області почали більше заробляти.

У березні середня номінальна заробітна плата в області становила 11 тисяч 892 гривні. Утім, як повідомляють в обласному управлінні статистики, це на 12,6% нижче, ніж в середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в березні була заробітна плата працівників промисловості – 14 тисяч 956 гривень, фінансової та страхової діяльності – 14 тисяч 657 гривень, сфери державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування (13 930 гривень) та будівництва (12 150 гривень), — повідомили в Головному управлінні статистики в Хмельницькій області. — Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря — 30 тисяч 141 гривня».

Водночас рівень зарплати працівників підприємств з тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів перебував у межах 34,6–50,6% від середньообласного показника.

Реальна заробітна плата найманих працівників у березні, якщо порівнювати з лютим збільшилась на 7,4%.

Утім, не усі в березні отримали вчасно зарплату. Таких в області, за даними статуправління, понад тисяча працівників. Кожному з них не виплачено в середньому по 15 тисяч 870 гривень. Щоправда, на яких підприємствах працюють ці люди – не повідомляють.

Нагадаємо, в лютому цього року середня зарплата на Хмельниччині становила 10 тисяч 942 гривень.

Сайт "Є"

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.