Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Один район та місто на Хмельниччині опинилися в «червоній зоні»

Один район та місто на Хмельниччині опинилися в «червоній зоні»

Таке рішення прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні, 10 вересня, на позачерговому засіданні Державної комісії ТЕБ та НС затвердили рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Згідно якого, Славута та Волочиський район опинилися в «червоній зоні».

Це означає, що з понеділка, 14 вересня, там забороняється робота громадського транспорту, відвідування закладів освіти, діяльність ТРЦ, кафе, ресторанів, кінотеатрів та спортзалів. Перетин меж Славути та Волочиського району можливий лише власним авто, в якому має бути не більше 5 людей, не враховуючи дітей до 14 років. Заборонена й посадка в міжобласний транспорт. Рішення про «червону» зону для Славути та Волочиського району встановлені на 14 днів.

Побільшало населенних пунктів, яких віднесли до «помаранчевої» зони. У неї тепер міста Хмельницький, Камянець-Подільський та Нетішин, а також Красилівський, Новоушицький, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

«Помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки означає, що настає заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини та загалом не більше 100 громадян.

У «жовтій» зоні – міста Старокостянтинів та Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Деражнянський, Дунаєвецький, Ізяславський, Камянець-Подільський, Летичівський, Полонський, Славутський, Старосинявський, Хмельницький, Чемеровецький, Шепетівський райони. Це рівень передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. А також у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

Епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, але можуть бути переглянути на наступному позачерговому засідання Державної комісії ТЕБ та НС. Прийнятий сьогодні розподіл на рівні почне діяти з 00:00 годин 14 вересня.

Сайт "Є"

484
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.