Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Обласний турнір з волейболу

Обласний турнір з волейболу

16 березня 2019 року в м.Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Кожевнікова Олександра Миколайовича. Олександр Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам'ятають поради і рекомендації наставника. У турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляла команда – «Сангушко». Гостями змагань стали команди з Шепетівки, Нетішина, Полонного, Рівного та Рівненської області.

Відкриття вже традиційного турніру розпочалося з шикування команд під звуки спортивного маршу. Капітани команд підняли державний прапор України. З привітальним словом та побажаннями гарної гри перед початком змагань виступив Віктор Дишкант – учень Олександра Миколайовича, любитель спорту та постійний співорганізаторських змагань. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти з команди Нетішина, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда «Сангушко», ІІІ місце – команда Рівного.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.


Сектор молоді та спорту відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

72
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.