Обласний турнір з волейболу

image

16 березня 2019 року в м.Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Кожевнікова Олександра Миколайовича. Олександр Миколайович був справжнім професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам'ятають поради і рекомендації наставника. У турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляла команда – «Сангушко». Гостями змагань стали команди з Шепетівки, Нетішина, Полонного, Рівного та Рівненської області.

Відкриття вже традиційного турніру розпочалося з шикування команд під звуки спортивного маршу. Капітани команд підняли державний прапор України. З привітальним словом та побажаннями гарної гри перед початком змагань виступив Віктор Дишкант – учень Олександра Миколайовича, любитель спорту та постійний співорганізаторських змагань. У напруженій боротьбі вміння блискуче володіти м'ячем продемонстрували волейболісти з команди Нетішина, які вибороли І почесне місце, ІІ місце посіла команда «Сангушко», ІІІ місце – команда Рівного.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.


Сектор молоді та спорту відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

0
18.03.2019

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Ковані вироби
Гарантійне та післягарантійне обслуговування побутової техніки
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.